Gerçekten Benim kadar şanssız bunalımda olan insanlar var mı burda?

o kadar yanlızım ki bir derdimi anlatacak kimsem yok bilgisayarın başında sadece bunları yazarak kendimi avutuyorum kendi kendimi mi sıkıntıya sokuyorum yoksa gerçekten sıkıntı yaşadıklarım mı?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• bence boa yere kuruntu yapıyorsun. kalk PC nin başından at kendini dışarı. ne bilim parka git, cafelere git, arkadaslarinla ortamlara katil. kendine evcil bir kopek sahiplen. ya kısacası kendini dışarı at. insan belli dönemlerde kendini çok yalnız hisseder, geçicidir merak etme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bizim de derdimiz var kardeş kim çözüyor ki

0|0
    0|0
    • 2ay

herkesin derdi var ama bir derdini anlatıp en azından içine su serpecek kimsen olmayınca insan gerçekten ne yapacağını şaşırıyor ve battıkça batıyor

• 2ay

Bana anlat istersen

• Alışıyo insan zamanla yaşın daha genç...

0|0
    0|0
  • Ben de oyleyim

0|0
    0|0
    • 2ay

hergün uyandığımda yine bir of hergün beyinsiz insanları görmek birisiyle konuştuğunda anlatıp anlatıp başka bir konu açıp ya da kendinden bahsetmesi galiba dünyada bir tek bu hastalıklı yanlızlık düzelmez

• 2ay

en iyi psikolok kendindir diye düşünüyorum abi doktoru ömürlük satın alıp daima seni para için dinleyip ilaç yazıp yolluyacağına böyle olmayı tercih ederim

• 2ay

Bilmiorum ama geçicidir işallah yaşından dolayı okulun falan yok mu

Yükleniyor...