Erkekler dürüstçe cevap verin normal giyimli ya da kapalı kız hakkında aklınızdan hayal kurar misiniz?

Hadi açık kızlardan tahrik oluyosunuz... ya normal giyinen düzgün biri ya da kapalı bir bayan için de bu düşünceler de bulunuyor musunuz?

• Sadece açık kızlara kötü gozle bakarım teshircilik yapmasinlar
    8% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • Kapali kızlara karşı asla kötü düşünmem aciklara bakarim
    0% (0)8% (1)4% (1)Oy Ver
  • Kimseye beni ilgilendirmez kimseye bakmam karışmam
    58% (7)33% (4)46% (11)Oy Ver
  • Edelim bir kız için asla kötü şeyler dusunmem iclerinden es adayı araştırırim.
    8% (1)8% (1)8% (2)Oy Ver
  • Açık kapalı farketmez hepsi ile hayal kurarim
    26% (3)51% (6)38% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay Kizlar oy vermeyin yav

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ben açık olanlara bakıyorum neden bakalım diye sergiliyor bedeni zaten hepsi olmasa da geneli o şekilde . kapalilarla bir ilgim alakam yok bakmam hayal de kurmam hatta çıkmadım hiç biriyle çıkmayı da düşünmüyorum saygı duyarım ama ilgi duymuyorum zaten onlarda bana meraklı değil o yüzden sıkıntı yok.

0|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• kapalı veya açık farketmez önemli olan niyet ;) gerçi bu dönemde kapalılar açıklardan daha çok göze batıyo

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kapalı olan daha çok tahrik eder beni. Gizli olan merak uyandırır.

0|0
    0|0
  • Artık hayale son verdim :) <3

0|0
    0|0
  • bu tamamen fiziğiyle alakalı açıktır ama çelimsizdir kapalıdır ama at gibidir ya da tam tersi. ben kapalı açık ayrımı yapmam kadın kadındır

0|0
    0|0
  • Herkes hayalini kendisi kurduruyor. Hak edene hak ettiği gibi hayal kuruyoruz diyelim. Kimisine ne güzel anne olur maşallah , kimisine.. neyse

0|0
    0|0
    • 2ay

Bu kurduğunuz niyet cinselliği asagilamak olmuyor mu peki. .

• 2ay

Bak erkeklerin beyniyle hareket ettiremedigi tek şey seyidir. Yaradılış mı kendini kontrol edememe mı ne dersen de ama erkekler böyle sen sordun ben söylüyorum. he kapalı olup opuseni de gordum açık olup elini tutturmayanida o da ayrı bir konu. Ama genel olarak açık giyinen (abartılı açık ) kişilere farklı dusunurum. En azından soyle soyliyim hiç evleneceğim kadını açık saçık biri olarak hayal etmedim kısacası kafam güzel sacmaladim gidiyorum siz haklisiniz erkekler hayvandır ben bunu biliyorum ama dogamiz böyle :/

• 2ay

Haklisin:(

• kapali acik mi kaldi saci acik var bol elbise giyinik vucut hatti kapali . kapali giyinen var vucut hatlarinin en ince ayrintisi belli bu isler karisik adami sisler...

0|0
    0|0
  • Kapalı ama dar giyinmişse napcaz

0|0
    0|0
  • Ben kurarim guzelse

0|0
    0|0
  • Kimse beni. ilgikendirmez elin namusuna. bakmam. asla kolay kolay bakmam

0|0
    0|0
  • sadece kapalılarıa bakarım altında ne var diye merak uyandıryor :D