Sevmediğin bir insanla sürekli görüşmek zorunda kalmak?

meraba arkadaşlar gene dertlerimle karşınızdayım şöyle başlayayım ben kardeşlerimle çok iyi anlaşamıyorum daha doğrusu abimle anlaşamıyorum kendisinide eşinide hiç sevmem özellikle son geldiklerinde aramızda ufak bir gerginlik oldu ve malesef ben annem ve babamla birlikte yaşadığım için onlarlada sürekli görüşmek zorunda kalıyorum görmekten hoşlanmıyorumve onlar gelince modum aşırı düşüyo takmamak için napmam lazım? gerçekten çok mutsuz oluyorum onlarla görüşünce

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Odana geç dışarı çıkma hastayım vs. ya da hiç muhabbete dahil olma telefon ya da kitap gibi şeylerle ilgilen

1|0
    0|0
    • 2ay

şu an aynen öyle yapıyorum ama seslerini duymak bile daral getiriyo ya aynıevin içindeyiz abimler yüzüme doğru dürüst bakmıyo çok ağırıma gidiyo napmam lazım

• 2ay

Neden böyle davranıyor ki birşey mi yaptın yanlış ona karşı? Tak kulaklığı umrunda olmasın.

• 2ay

yeğenime biraz sert çıktım o da bana sert çıktı ne tuhaf dimi benim yeğenime söz sötleme hakkım var ama ben 21 yaşındayım o bana sert çıkamaz zaten çk yakın değildik hani yakın olsak gene biyolu varda

• İnsan abisini niye sevmez ki Abin o senin ne bilim yengeni sevmemen doğal da😄 O zaman sohbet etme onlarla fazla. Çok bişey paylaşma. Elinden geldiğince az bulun aynı ortamda

0|0
    0|0
    • 2ay

abimle yaş farkkımız 16 falan hiç bişeyde paylaşmıyoruz tek yaptığı çay ver su ver diye emir yağdırmak :D az bulunuyorum ama o zamanda odama tıkılıyorum çoook sıkılıyorum onlar burdayken

Yükleniyor...