Ev arkadaşı alırken ya da ararken nelere dikkat edersiniz?

Kriterleriniz nelerdir?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Efendi yeri geldiginde eğlenmeyi yeri geldiginde ciddi olan sorumluluk sahibi olması

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• temiz ve düzenli olması kafa yapılarımızın uyuşması

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Her şeyde olduğu gibi bunda da dünya kadar kriterlerim var.

1. Olgun biri olacak çocuklarla uğraşamam.
    2. Temiz olacak dağınık olmasına bir yere kadar katlanırım ama pis insanlara asla.
    3. Arkadaşı, sevgilisi bizde yaşamayacak arada eve gelecek arada dünya kadar fark var.
    4. Alkol kesinlikle almayacak ben ağzıyla içmediği zaman onu çekmek zorunda değilim
    5. Sigara içiyorsa da tuvalet banyo mutfak gibi ortak alanlarda değil sadece odasında kullansın.
    6. Hiçbir siyasi veya dini oluşuma aktif olarak üye olmayacak

diye devam eder gider.

1|0
    0|0
    • 2ay

Her şeyi anladım. Ama alkol almayacak kısmı fazla katı değil mi? Yani sosyal içici belki adam. Evde kendi kendine açıp içmez de, balıkla rakı aldım beraber pişirelim yiyelim içelim dese bitiyor mu adam senin için?

• 2ay

Anladım. Tecrübeler bakış açısını değiştiriyor tabii ki. Saygı duyuyorum. Cevap için teşekkürler :)

• 2ay

Rica ederim :D

• ev arkadaşına karşıyım ben anlaşmak zor olur
    kendi bacagımdan asılmayı severim kimseye muhtaç olmam
    ama mecbursam
    temiz olmalı muhakak ve sadık olmalı sözüne

1|0
    0|0
  • 5 yıldır ev arkadaşlarıyla oturuyordum bu yılda ondan farklı olmayacak sen iş yaparken yardıma gelen Ziya'nı yok canın sağolsun diyendir ve bir tane yeterlidir

1|0
    0|0
  • Guzel olmasina dikkat ederim assdf. Şaka şaka yalniz yaşiyorum istemem ev arkadaşi falan.

1|0
    0|0
  • kafa dengi olsun ha bir de alkol alması şart içiçez rakımızı biramızı muhabbetin dibine vurucaz öyle yani

1|0
    0|0
    • 2ay

Evet ya. Çok işinde gücünde insan da sıkıcı oluyor. Arada bir ortak içkini, yiyeceğini alacaksın, yemeğini yapacaksın, içkini açacaksın oturup muhabbet edeceksin öyle. Doğru söylüyorsun.

• 2ay

aynen öyle hayata bir kere geliyoruz tadını çıkaralım demi ya millet ot gibi yaşıyo bodrumda ortamım çok iyiydi kafama tüküriyim hayatımın en büyük hatasını istanbula taşınmakla yaptım

• Edepli, Ahlaklı

1|0
    0|0
  • Kız olmasına

1|0
    0|0
  • Her gün yikansin çok konuşmasın eve arkadaş getirmesin sigara icmesin gece geç yatmasin anahtarı olsun kapıyı calmasin

1|0
    0|0
  • Sevdiklerinizin ve sevmediklerinizin aynı olmasına dikkat etmelisin. Ne kadar çok ortak yanınız varsa o kadar Mutlu olursunuz.

1|0
    0|0
  • Ev arkadaşı alma bence

1|0
    0|0
    • 2ay

Ev arkadaşı almayacağım. Semt değişikliğinden dolayı taşınıyorum. Birinin yanına çıkıp kiraya vereceğime gezip tozayım diye düşündüm :)

• 2ay

Yok rahatından ödün verirsin ama maddi durum sıkıntılıysa sana sosyal olarak uyan birisi lazım

• 2ay

Orası öyle de şimdiye kadar hep yalnız yaşadım. Üniversitede ilk iki yıl aile evinde, sonra yalnız ayrı evde kaldım. Sonrasında da hep yalnız yaşadım. Yalnızlığa çok alıştığım için pek paylaşımcı değilim ev konusunda. Bu ilişkilerimde de arkadaş ilişkilerimde de bana sıkıntı yaratıyor. Biraz da bunu aşmak için ortak yaşama uyum sağlama kursu niyetine düşünüyorum açıkçası :D Farklı bir deneyim olacağını düşünüyorum. Bana özel, kaçabileceğim, kendimi dinleyebileceğim, çalışabileceğim, kitabımı okuyabileceğim bir odam olsa yeter. Evde yıllanacak değilim neticede. Sosyal hayatına önem veren bir insanım. Öyle ev arkadaşı arayanları araştırırken de aklıma bu soru geldi, paylaştım :)

• Eli yüzü düzgün olsun yetrli

1|0
    0|0
  • Temiz olacak kesinlikle kafa sisirmeyim bos konusmayacak haddini bilecek adam olacak

0|0
    0|0
    • 2ay

haddini bilmekten kasıt? :)

• 2ay

O yorumun biraz şişirilmiş hali insan olsun yaaaa valla sohbet etsin can olsun iyi yemek yapsin hep ben yapamam çunku

• patisi ve bıyıkları olsun.

0|0
    0|0
  • Sevgilisi var mi ona bak

0|0
    0|0
  • ayyaş olmamasına alkol kullanıyosa kız erkek farketmez eve sokmam

0|0
    0|0
  • ayağı kokmasın :)

1|0
    0|0
  • kokoreç ve kelle paça sevsin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kedi sevsin-,-

1|0
    0|0
  • tipinin düzgün olması çünkü sabah daha çirkin olacaktır ve sabah sabah kusmak istemem

1|0
    0|0
  • Çok konuşan biri olmaması yeterli olurdu :D

1|0
    0|0
  • Sevgilim olmalı aksi halde kimseyle ev arkadaşı olamam.

1|0
    0|0
Yükleniyor...