Toplu taşıma araçlarında yaşlılara yer veriyor musunuz?

Hafta içi her gün 07.45 otobüsüne biniyorum. İş saati olduğundan aşırı dolu olmasını anlayabiliyorum. Ancak o saatte 70+ yaş üstü insanlar nereye gider? anlam veremiyorum :D
Yarım saatlik yolu ayakta gitmek çok zor, tabi ki yer veriyorum ama bana da yazık. Yatsana neden kalkarsın o saatte? bazen sabun yapma fikri mantıklı geliyor.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
2ay huu

0|1
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Mesai sonrasi vermem; mukemmel guzel kiz olsa bilene yer mer vermem. Yorgun cikiyorum abi yaslilar da o saate kalmasin erken bitirsinler islerini

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar yaşlı olduğuna bağlı. Adam daha 50 yaşında benden dinç görünüyor niye vereyim. Bütün gün ordan oraya koşturmuşum ayakta durmaya halim yok. Ölmeyi unutmuş yaşlı biriyse veririm. O ayrı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Veririm hatta bazen boş yer olsada oturmam ki yaşlı birisi bindiğinde otursun. Yorgunluktan ölsemde ayakta giderim çoğunlukla...

1|0
    0|0
  • Vermiyorum çok kötü bir durumda değilse. Ücretsiz biniyorlar bir zahmet katlansınlar yani. Sonra da trip atıyorlar çekemem.

1|0
    0|0
  • Hiç anlam veremem işte o duruma yer veriyorum ama yinedd saçma geliyor birde 3 5 i biraraya gelip muhabbet koyu oluyor ya aman allahım 😂😂😎😎

1|0
    0|0
  • Tabi ki veriyorum

1|0
    0|0
  • hastaneye gidiyor olabilirler. kimse yer vermiyor. ve bu kişilerin annesi babası veya kendileri yaşlandığı zaman kimse onlara da yer vermiyecek. çünkü ne edersen onu buluyorsun. nasıl yaşarsan öyle ölüyorsun

1|0
    0|0
  • Vermesen nolcak ki ya dürtüyolar ya çimdik atıyolar 70 yaşında teyze bacağımı morarttı :D yürürüm daha iyi

1|0
    0|0
  • Belki hastaneye gidiyordur veya bakım evindeki karısını görmeye 🙄

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • Kesinlikle yer veririm yer verilmesi gerekir

1|0
    0|0
  • Olecegimi bilsem gene veririm yer

1|0
    0|0
  • Sabun yapma olayı ne ilk kez duydum?

1|0
    0|0
  • Belediyenin yaşlılar için ayrı otobüs çıkarması gerekir ve saat başı o otobüslere binmeliler

1|0
    0|0
  • Sabun yapmak ne demek.

1|0
    0|0
    • 2ay

Koca adamlar yani genel eve gidiyor Mastürbasyon yapsın öyle mi.😊

• 2ay

bunu mu çıkardın burdan?

• 2ay

Saçma ama ne bileyim vallahi aklıma bu saçma şeyden başka bir şey gelmedi.

Kızlar Ne Diyor 8

• Evet yer veriyorum

1|0
    0|0
  • evet yer veriyorum

1|0
    0|0
  • Evet.

1|0
    0|0
  • Evet veririm

1|0