Arkadaslar hafızam cok kötüledi bildigim seyleri unutuyorum cümle kurmakta zorlanıyorum ne önerirsiniz?

Birsey diycegim zaman kelimeler aklıma gelmiyor eskiden hizli iyi konusurdum simdi bazen brdak gibi cok bilindik kelimeleride unutmaya basladım ne yapabilirim yardim edermisiniz

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• bir doktora gorun b12 vitamin eksikliginden kaynaklaniyor olabilir en iyi ihtimal ama baska rahatsizliklarin da habercisi olabilir bence hemen bir doktora gorun

0|1
    0|0
    • 2ay

b12 hapi var ara sira kullaniyorum ama ya pek faydasi olmuyo konusmamdada sorun var gibi sanki

• 2ay

arkadasim doktora gitmen en mantiklisi eger bir sorun varsa erkenden teshis konsun ve tedavi baslasin saglik bu sakaya gelmez aksatmadan bir doktora gorun derim ben

• 2ay

ben eve kapadim kendimi hicbiyere gitmek icimden gelmiyor ama gitmeliyim aksatmamaliyiz haklisin tesekkür ederim

En İyi Erkek Görüşü

• doktora git bol bol kitap oku

0|1
    0|0
    • 2ay

kitap okuyamam bu kafayla bazi sorunlar var bu yüzden icimden hicbise yapasim gelmiyo

• 2ay

ayrica da allah yardimcin olsun

• 2ay

amin saol kardesim allah razi olsun

Kızlar Ne Diyor 4

• doktora git b eksiklliği olabilir

0|1
    0|0
    • 2ay

bak iste saglik konusuna acicaktim unuttum, evet daha önce b12 eksikligi vardi aldigimda biraz iyi gelmisti, daha önceden b12 hapi vardi iciyorum ara ara ama pek faydasi olmadi ya, birsey okurkende okudugum ya eksik okuyorum bu yüzden anliyamiyorum kelimelerle baglanti kuramiyorum ya, depresyondayim ama depresyon hapi kullanmiyorum ml gibi konusmamda bile sorun var gibi cabuk sinirleniyorum bu durumda bende sinirde yapti ayrica :(

• Anemik olabilirsin veye b12 vitaminin düşük olabilir dahiliye servisinden kan değerlerine baktırabilirsin

0|1
    0|0
    • 2ay

b12 hapi kullaniyorumda ara sira faydasi olmuyo, evet kansizlikta olabilir haklisin ben bir kan degerlerime baktiriyim ozaman tesekkür ederim

• 2ay

Önemli değil.

• 2ay

iyi geceler kardesim :)

• Dodex serum kullan

0|1
    0|0
    • 2ay

dodex serum b12 hapi gibimi dozaji dahami fazla yani

• 2ay

iyi geceler :)

• 2ay