Sürekli Avrupa'yı övüp duran tipler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kibar Feyzo gibiler. Elit olucam derken görmemiş oluyorlar. Onlara göre Avrupa ne yapsa doğrudur :) Alamanlarda osurmak ayıp değilmiş hemde mis gibi kokuyormuş.

0|1
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• beyaz Türkler de bu sınıfa girer, avrupa da yere çöp atılmazmış, trafik bu kadar kötü değilmiş, onlar medeniyet biz cahil geri kalmışlar topluluğu. Onlar herşeyin en iyisini bilir ve en iyisini yaparlar mış, Danimarka'da başbakan bisikletle işine gidiyor ama bizdekiler yüztane korumayla... bu insanlar komplekslerinde boğulsunlar

0|1
    0|0
    • 2ay

yere çöp atanları çok pis sövüyorum. Merak etme benim gibilerde var :D :)

• 2ay

sizin gibiler o ülkelerde sol partilere oy verip bu ülke için tayyip erdoğana oy atar. ha birde konuşmaya gelince memleket memleket diye ağlar sizin gibiler ama gel deyince gelmezler...
      kem küm ederler.
      ve almanyada yaşayıpta oralardan hiçbirşey kapamadıysan bu senin ayıbındır. bu yazıları orada yaşayıpta yazıyorsan sana diyecek sözüm yok.
      hadi iyi günler! :D

• 2ay

@yazarneyazar sen bir kere konuşmayı da bilmiyorsun, ayrıca önyargılarla dolusun, okuduğunu da anlamıyorsun neresinden tutup sana ne anlatayım ki...

En İyi Kız Görüşü

• Avrupa 'yi övmek değil de eğer " avrupa bizi kıskanmıyor " adı altında birkaç örnek veriyorsa haklıdırlar çünkü avrupalıların kıskandığı falan yok

0|0
    0|0
    • 2ay

resmen avrupaya tapan tipler onlardan bahsediyorum

• 2ay

Dalga geçmek için dedim zaten.. anlamadım aşırı dindar misin aşırı milliyetci mo

• 2ay

dindarım ama aşırı değil

Erkekler Ne Diyor 22

• Evet Almanya dayım tuvaletten ne girerken ne çıkarken el yıkamazlar burun temizlerken pis pis ses çıkartırlar asla dış görünüş leri temiz görünsede içleri pis millet ekmeğe hürmet etmezler, p aralarına el degdiginde mutlaka ellerini yikamalisin daha çok var saymakla bitmez

0|0
    0|0
  • bunlar tipik Burhan Altıntop sendromu yaşıyorlar. O kadar beğeniyorlarsa gitsinler o ülkelere görsünler ne kadar değerliler. Benim bir amcam dubaide. Eski çocukluk arkadaşım frankfurtta. Ünv. de tanıdığım kızın ablasıda hollandadaydı. Avrupa gelişmiş ama insanlıktan nasibini almamış. İlk gittiğimizde türkçe yabancı karışık konuşunca daha öğrenemediniz mi diye küçümseyerek bakacak kadar adiler. Sevmiyorum onları onlara özenenleri. Çok almancı gördüm dayanamayıp Türkiyeye gelen.

0|0
    0|0
  • eğer hala

dünya avrupayı merkez olarak görüyorsa

medeniyetin beşiği olarak görülüyorsa

tabi ki övüp duracağız.

siz ortadoğulular ise avrupaya kötü gözle bakıp hiçbir zaman gelişemeyeceksiniz... çünkü adı üstünde siz ortadoğulusunuz.

bu kadar basit.

0|0
    0|0
    • 2ay

ahaha sanki ingiliz kraliyet ailesini oğlu

• 2ay

evet doğru kendimi geliştiriyorum.

bu birikim için okuduğum kitapların haddi hesabı yok. birde bu ülkede türklerin ve kürtlerin iğrençliklerine bizzat şahit oldum.

resmen bağım koptu. kendimi artık burayla ayırmam lazım. dediğimde ciddiyim. müslümanlar baştan kaybeder! olmayacaklar müslüman falan!

islam kadar şeytani bir din yok!!! bu islamdan öyle bir nefret ediyorum ki kabeyi yer yüzünden silseler nefretim soğumaz!

çocukken allahu ekber diyerek sünnet edildiğimi, okulda zorunlu din dersi saçmalığından öğrenemediğim sure için yediğim tokadı düşünüyorum. sureyi aptalın teki olduğum için değil ilgimi çekmediği için ezberleyemedim...
      o ne öyle arapça yazılar kelimeler falan!

müslüman hoşgörüsüyle (!) daha küçük yaşlarda tanıştım.
      iktidarda ağır müslüman. görüyorsun işte...
      ülkem her gün yanıyor.
      halk sessiz...

daha fazla ortadoğuya katlanamıyorum.

islamı sevmiyorum.
      islama saygı duymuyorum
      islama inanlarıda sevmiyorum.
      islama inananlara da saygım yok!

çok netim!

• Avrupa'yı övmek değil de gerçekleri konuşmak gerekirse biz gerideyiz onlara göre. Özellikle İskandinav ülkeleri ve Avusturalya. Bir araştırırsan yaşam kalitesinin ne denli yüksek olduğunu görebilirsin :)

1|0
    0|0
    • 2ay

türkiye iyi mi diyoruz bu kadar görgüsüz olmasınlar diyoruz

• 2ay

Tamam gidenlerin görgüsüzce veya gitmeden bu kadar abartarak anlatmaları kötü katılıyorum ona.

• Suudi arabistanı mı övselerdi yoksa afganistanı mı?

0|0
    0|0
  • Himm birde su acidan bakmak lazim. Turkiye ne kadar boktan bir ulke ki insanlari bu sekilde dusunmeye itiyor.

1|0
    0|0
    • 2ay

türkiye süper değil ama onlarda b*kunu çıkarıyor överken

• Bazen abartıyorlar

0|0
    0|0
  • avrupada ırkçılıgı saymazsan her konuda bizden ilerideler gayet haklılar övmekte türkiyede dogru düzgün olan ne varki?

0|0
    0|0
  • Avrupa ne yaa? Avrupanın neyini övüyorlar.. medeniyeti görerek bile ögrenemeyen bir millet topluluğunun neyini övüyorlarmış

0|0
    0|0
  • kendi memleketini beyninden silmiştir, bir insanın başka bir kültürde ezilme ve asimile olma zamanı vardır ama bu tipler koşup boynuz atar, deler geçer yani.

0|0
    0|0
  • Bok yediklerinden başları ağrıyor onların.

0|0
    0|0
  • mesela türk kızları ego kokar, avrupalı kızlar egodan yoksundur. en büyük fark bu.

0|0
    0|0
    • 2ay

yaşını almış gitmişsin. 20 yaşından sonra egolu kız kalıyomu

• 2ay

suratlarına çak bir tane insan olsunlar. abazalarlaın övgüsüyle g* mü kalkar? damacanaya hallenen adamlar övüyor gidip intihar etsinler :D :D

• 2ay

dfhgjhkhj

• İngiliz işgali sırasında devşirmeye uğramış tiplerdir.

0|0
    0|0
  • Bende o tiplerdenim😂

0|0
    0|0
  • gitsinler o zaman avrupaya

0|0
    0|0
  • Gitsin oralara o zaman

0|0
    0|0
  • Kendini geliştirmeyip, kendinde bahane bulmayip sürekli Batı düşmanlığı yapmaktan iyidir

0|0
    0|0
    • 2ay

osuruklarını kokluyor musunuz

• 2ay

aman bu görmemişlikle osuruk koklamak iyi kalır

• 2ay

Kimsenin yalakalik yaptığı yok bu ülke hepimizin, napalım Ortadoğu'yu mu övelim, bokunu çıkartan senin kafadakiler, şu ana kadar kullandığın telefon markalarını saysana bana?

• He öyle

0|0
    0|0
  • Şerefsiz onlar😀

0|0
    0|0
  • Benimde Almanya da çalışan arkadaşım var. Bizde verilen maaşları duyunca çok şaşırdı ve ona komik geldi.

0|0
    0|0
  • bir edirneden siniri gecsinler nasil geri donerler goruruler :)

0|0
    0|0
  • benim avrupa yakam bana yeter anlamam avrupa dan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bkz doğan cuceloglu

0|0
    0|0
  • Avrupaya git anlarsın gerçi ossurukla örnek veren biri neyi anlar o da malum

0|0
    0|0
    • 2ay

a bir kibar feyzo daha. bağyan ğanfendisi

• 2ay

burdan iyi olduğunu biliyoruz. ama övgünün b*kunu çıkaranlar var

• 2ay

Bende överim ama abartmam bence öyleleri hiç gitmemişler sadece internetten falan görmüşlerdir. Ben Avrupada bulundum iyi güzel yerler ama haklısın bu sitede bu yolla bizi aşşağılayanlar var.

Yükleniyor...