Yurtdışına taşınmayı isteyen var mı?

Türkiye'de yaşanan son olaylardan sonra bunlar Türkse/Kürtse ben neyim diyenler oldu mu? Ben dedim. Artık kendimi bu ülkeye ait hissetmiyorum. Her gün siyasetçilerin s*laklıkları ve sorumsuzlukları yüzünden tehdit altında yaşıyorum. Ekonomi, siyasetçilerin hamaset politikaları sonucunda çökmek üzere. Söz verilen ekonomik reformlar yapılmadı çünkü insanlar çalışmadan zenginleşiyor. İnşaat yaparak... İnsanlarda giderek artan dincileşme/çirkinleşme söz konusu. Kadınlar her gün aşağılanıyor. Başbakan yazı yazmayı bilmediği halde bir düğünde gidip şunları söylüyor: "Kocan hiddetlendiğinde peki demesini bil." Kadınlar hem devlet adamları hem din adamları hemde halk tarafından aşağılanıyor. Cehalet toplumun normlarında yer buluyor. Atatürk'e yapılan saygısızlıklar had safhaya çıktı. İnsanlar herhangi bir örgüte neden olduğunu bilmeden hizmet ediyor. Aynı FETÖ, PKK, AKP gibi... Sanki tüm insanların beyinleri kapatılmış gibi... Düşünce özgürlüğü sıfır. Kimse farklı görüşe tahammül edemiyor. Her gün baskılarla sindirelerek yaşamaktan BIK-TIM! Neyse burada kesiyorum. Halbuki anlatacak çok şeyim var... Ben gideceğim ABD'ye... Benle gelmek isteyen var mı?

0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...