Yurtdışına taşınmayı isteyen var mı?

Türkiye'de yaşanan son olaylardan sonra bunlar Türkse/Kürtse ben neyim diyenler oldu mu? Ben dedim. Artık kendimi bu ülkeye ait hissetmiyorum. Her gün siyasetçilerin s*laklıkları ve sorumsuzlukları yüzünden tehdit altında yaşıyorum. Ekonomi, siyasetçilerin hamaset politikaları sonucunda çökmek üzere. Söz verilen ekonomik reformlar yapılmadı çünkü insanlar çalışmadan zenginleşiyor. İnşaat yaparak... İnsanlarda giderek artan dincileşme/çirkinleşme söz konusu. Kadınlar her gün aşağılanıyor. Başbakan yazı yazmayı bilmediği halde bir düğünde gidip şunları söylüyor: "Kocan hiddetlendiğinde peki demesini bil." Kadınlar hem devlet adamları hem din adamları hemde halk tarafından aşağılanıyor. Cehalet toplumun normlarında yer buluyor. Atatürk'e yapılan saygısızlıklar had safhaya çıktı. İnsanlar herhangi bir örgüte neden olduğunu bilmeden hizmet ediyor. Aynı FETÖ, PKK, AKP gibi... Sanki tüm insanların beyinleri kapatılmış gibi... Düşünce özgürlüğü sıfır. Kimse farklı görüşe tahammül edemiyor. Her gün baskılarla sindirelerek yaşamaktan BIK-TIM! Neyse burada kesiyorum. Halbuki anlatacak çok şeyim var... Ben gideceğim ABD'ye... Benle gelmek isteyen var mı?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye artık yaşanılacak gibi değil

0|0
    0|0
    • 2ay

kesinlikle haklısın...

şort giyen kadını döven yobaz, dinci p*ç bile serbest kaldı bu ülkede... sonra diyorlar ki neden müslümanlar gelişmiyor. suçluyu öven bir zihniyetin gelişmesini nasıl bekliyorlar acaba?

• 2ay

adama hasta denildi ve bu gerekçe ile serbest bırakıldı kanunlar keskin ve net değil 20 senede gelişen dubai dünyanın en gelişmiş ülkesi olabiliyorsa kuralları keskin insanlar bizimkiler gibi şapşik değil :D

• 2ay

dubai falan hikaye...

türkiyede bu dinci, terörist iktidar varken herşey daha kötüye gidiyor. e ama halk halinden memnun...

o zaman bize müsade demek gerekir...

En İyi Erkek Görüşü

• Düşünüyorumda hemen almazlar öyle çalışma vizesi gerek

0|0
    0|0
    • 2ay

evet.
      bende uğraşıyorum bir üniversiteye gideyim hele...

o zamana kadar bu berbat ülkede sağ kalırsam ve diplomam geçerli olursa kaçacağım...

• 2ay

Umarım ulaşırsın hedefine

• 2ay

umarım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Git yolun açık olsun

0|0
    0|0
  • yurtdışında ezan sesi yok, neylerim ben orayı, memleketimden memnunum

0|0
    0|0
    • 2ay

ezan sesi beni korkutuyor. hele artık sela sesi duyunca tüylerim diken diken oluyor. ezan ve sela sesi duyunca, bozuk türkçe konuşan birini görünce, sakallı birini görünce, bol bol inşallah maşallah diyenleri görünce bir tuhaf oluyorum...

müslümanlar gerçekten terörist!

Yükleniyor...