Okulu bırakmak istiyorum ne yapmaliyim?

Ben lise 3 ogrencisiyim 18 yasindayim bir sene sınıfta kaldim lise 3 de zorla geçtim zaten iki dersten sorumlu kaldim arkadaşlar ben okumak istemiyorum içimde hic heves kalmadi açıktan okuyup çalışmak istiyorum okul bana zaman kaybi olarak geliyor hem de okulda kimseyi sevmiyorum derslerimde kotu annem babam okumıcaksan boşuna gitme dediler sizce ben ne yapmalıyım günlerdir bunu düşünüyorum içim içimi yedi sevgilim de okumuyor 1,5 senedir çıkıyoruz yakında sözlencegiz

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

• Olum lise 3 desin lan günde en kotu 1 saat ygs ye çalışsan sene sonuna biter 12. Sınıf lys kasarsın aynı zmanda ygs deneme +eksik konular

0|0
    0|0
    • 2ay

Ne anlatıyon la. Adam okul bırakıyo 2 alttan dersi var okumucam diyo okumak istemiyom diyo sen tıp nasıl kazanılır muhabbeti yapıyon

• 2ay

Sen yanlış frekanstasın hacı. Arkadas, olur mu demiyo istemiyorum diyo ordan şaaparsan daha iyi olcak

• 2ay

@Occlusion_key ben soran kişiye yorum yaptım oluru olmazı bilemem. bende istemiyordum önümdeki 40 yılım için 1 senemi masa başında geçirmek ilerde rahat yaşamak ve ailemi daha sık görmek adına bazı insanlar değişebilirler ama bunu biliyorum

En İyi Kız Görüşü

• 17 yaşındasın 99lu oluyorsun, daha küçüksün ne evliliği evlilik karın doyurmuyor kurtulun şu seviyesiz zihinlerden adam akıllı önce bir okulunu bitir 3. sınıfa kadar gelmişsin ne olmuş 4üde okuyup en azından lise mezunu olsan diğer türlü. orta okul mezunu olacaksın öyle daha mı iyi olacak yani. Derslerin kötü çünkü çalışmıyorsun lise ne ki çalışmasanda bir şekilde geçiyorsun azıcık beyin olsa yeter

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Liseyi bitirmeni öneririm hiç fark etmez ama bitir. Sana yararı dokunacaktır.

0|0
    0|0
  • Açıktan oku devam et.

0|0
    0|0
  • Hiç değilse liseyi bitir yazık. İlerde çocukların utanmasın annem ilk okul mezunu demeye

0|0
    0|0
  • diploma önemli önce okulu bitir hayatta başına ne gelir bilinmez

0|0
    0|0
  • bence akıllıca olur

0|0
    0|0
    • 2ay

Ne yapmaliyim yani

• 2ay

Anladim ama bunu aileme nasil söyleyeceğimi bilmiyorum

• 2ay

baba okumak istemiyorum de dışarıdan bitir ya da kas liseyi bitir üni okuma

• çok pişman olursun

0|0
    0|0
  • bari liseyi bitir

0|0
    0|0
  • Bırak gitsin zaman kaybı dışarıdan okursun

0|0
    0|0
    • 2ay

Ciddi mi söylüyosun

• 2ay

Bunu aileme nasil söylicem bide çevremdeki insanlar arkadaslarim falan çok sert tepki veriyorlar

• 2ay

Hayat senin hayatın
      Eş dost arkadaş senin ekmeğini vermeyecek
      Ailenede yavaş yavaş ustruplu bir şekilde alışa alışa söyle
      Gebertecek değiller ya seni er geç durumu kabullenecekler

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• bence kafanı topla oku. sevgili mevgili daha lisedesin bos onlar. Evde kalman merak etme. okumazsan kafana cok vurursunda iste o zaman cok gec olur. hem sevgilimde okumuomus. valla sizin is güzelmis

0|0
    0|0
  • Örgün okuyamayan açıktan nasıl okuyacak. Çok pişman olursun ama iş işten geçer.

0|0
    0|0
  • bence dayan 2 yıl ya da okulunu değiştir maddi durumunuz nasıl bilmiyorum tabi ama özel bir okula geç derim ama küçük dershane mantığında okullar oluyo orda tamamen ygs'ye yönelik işliyolar dersleri belki çalışma isteğin gelir.

0|0
    0|0
  • Liseyi bitir bari de öyle bıraksaydın

0|0
    0|0
  • Açıktan liseyi bitir, çok daha kolay bitirirsin. Ama mutlaka bitir. Pişman olursun. Net.

0|0
    0|0
  • sevgilin de okumamış sende evlendikden 2 gün sonra para yok diye ağlamazsın umarım

0|0
    0|0
  • Bırakma bence

0|0
    0|0
  • Liseyi bitir sonra salla

0|0
    0|0
  • Ben de okuldan nefret ediyorum ama hayallerim var ve bunlar icin okumak zorundayim. Sen derslerine calis sevgiline guvenme. Okula git Calis isin olsun

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben zaten kimseye güvenmiyorum ama içimde istek olmayinca insanin ders calisasi falan da gelmiyor

• 2ay

Cunku yeterince istemiyorsun hayati bosversin. Neyse o senin kendi bilecegin is. Bu kadar sene okumus olmasam ben de birakmak farkli bir seye yonelmek isterdim ama bir kere baslamisiz okula geri donusu yok gibi geliyor bana

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...