Sıra arkadaşı? Çok acil?

Arkadaşlar bizim okulumuz yeni açıldı ve sınıf 29 kişi. Bir kız tek başına oturmak zorunda. Benim birkaç gündür birlikte oturduğum bir arkadaşım var ama pek kafa dengi değil. Bizim de 5 kişilik bir grubumuz var sıra arkadaşım da gruptan ve gruptan başka bir kız tek başına oturuyor ben onu kendime yakın görüyorum ve onunla oturmak istiyorum. Ama şimdi şuankinin yanından kalkıp onun yanına geçersem bu tek kalacak ve kalbi kırılcak. İnsanların gözünde de arkadaşını satan ve yalnız bırakan birisi olarak görünmek istemiyorum. Ne yapmalıyım?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır bunu yapma minik.
    Belki de diğerinin yanına gittiğinde,
    Fazla samimiyetten poku çıkacak ve kavga edeceksiniz? Bunu bilemezsin. Kal yerinde. Kırma kızın kalbini...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne güzel dertleriniz var ya kıskandım :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bilmiyorum ki ya, çok vicdanlı bir insansın bu arada, bana kalırsa onlara durumu anlat veya sen tek başına otur.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama yani sen birlikte oturudugun arkadaşını tek başına bırakabilir misin? Tek olmayacağını bilsem dusunmeyecegim bile ama

• 2ay

Aynen, istersen anlat, onlarında görüşünü al

• Sıra kavgası yaptigimiz zamanlar geride kaldi artik 😃

0|0
    0|0
  • sıraları birleştirin ortaya sen otur :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ne istiyosan onu yap ya insanlarin ne düsündüklerini bosver

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama düşünüyorum o kız beni tek bırakıp başkasının yanına geçse üzülürüm. Ve arkadaşım yani yabancı bir insan değil.

Yükleniyor...