İZmirde gezilecek yer?

Üniversite öğrencisiyim hiçbir yeri bilmiyorum bornovada yaşıyorum gezilecek yer önerir misiniz?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Şirince😍, konak, kemeralti, kordon (kordandan bisim kart kiralayıp bisiklet kiralayabilirsin,3-4 ilçeyi sahilden bisikletle gidebilirsin), Bornova Forum'u biliyorsundur zaten 😅, forbes optimum gibi basit yerleri söylemiyorum zaten..

0|1
    0|0
    • 2ay

Konağa gittim hiçbir şey yok ki neyi gezcem orda?

• 2ay

@falcıdayı Şirince harika yaa! Orda da arkadaşlarimla çok güzel anilarimiz var. Hayatımin en güzel gunlerinden biriydi o gün😌 İzmir'in her yerini gezdim, en sevdiğim semt kuşkusuz Konak🤗 Kıyafet bakicaksan Kemeraltı, kitap bakiyorsan sevgi yolu, arkadaslarinlaysan Hilton'da bilardo ya da İskele'de bisimle bisiklet.. Ne bileyim ya, oranin havası bile bir başka geliyor bana😌 Dershanem Çankaya'daydi arkadaşlarla güzel anilarimiz var orda.. Bir de zaten en sevdiğim şey deniz ve gökyüzü 😌O yüzden de sanırım Konak'i seviyorum. Arkadaşlarim olmasa da haftada 2 gün falan dershaneden çıkıp deniz kenarına gidiyordum.

• 1ay

Eig için teşekkürler :)

En İyi Erkek Görüşü

• Kordon, Karşıyaka Çarşı, Alsancak-Kıbrıs Şehitleri Caddesi, Balçova Teleferik, Konak Asansör, İnciraltı Güzelbahçe Sahili, Eski Foça, Selçuk-Efes Antik Kenti..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• Küçükpark büyük park, aşık veysrl rekreasyon alanı. Ege üniversitesinde mi okuyosun?

0|0
    0|0
    • 2ay

Forum bornova, park bornova. Bunlar sadece bornovada 😁

• 2ay

Her yer cafe zaten gezilip görülecek yer sordum 😂

• 2ay

Selçuk (efes, şirince, müze vs), alsancak (kordon, kıbrıs şehitleri), urla, güzelbahçe, sığacık, özdere, asansör...

• aykut elmas la takılsana :D

0|0
    0|0
  • Kordon

0|0
    0|0
Yükleniyor...