Universitede ilk yılım ev tuttuk ama yurt yedek siram 1-2 aya gelir çıkınca geciyimmi yoksa ev mi daha iyi?

Universitede ilk yılım ev tuttuk ama yurt yedek siram 1-2 aya gelir çıkınca geciyimmi yoksa ev mi daha iyi?
Yurt 8 kisilik

Güncellemeler:
2ay Yardım
2ay Kimse yok mi

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• En rahatı ev

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbir zaman evi önermem ben ilk yılındaki öğrenciye; özgürlükmüş, hür olmakmış bunlar hikaye. Benim civarımda kim varsa ve fakültede kimi gördüysem ilk yılında eve çıkan tamamı rezil, perişan oldu. Ama bu bahsettiklerim okuldan birileriyle anlaşıp da eve çıkanlar. Öğrencinin dersi varken, sosyal aktivitesi varken ve ev işi-yemekle ugraşma derdi olmaması gerekirken bu bahsettiğim insanlar eve çıktı ve malesef pişman oldu; bir kısmı da kavgalı oldu. Bu açıdan iyi bir özel yurt seçilebilir varsa o ilde; ve kyk istenmiyorsa. En azından bir yılda arkadaş edinip seneye eve çıkana dek...
    İlk yıl eve çıkıp muhteşem şeyler yaşadığını söyleyenler olacaktır; herkesin kendi fikri, ben gördüğüm örnekleri yazdım.
    Umarım hakkinizda hayirlisi olur ve mutlu olursunuz...

0|0
    0|0
    • 1ay

Fikrim ilgili konuya sabit; bu hafta derslerine ev işlerinden vakit ayıramadığını söyleyen bir arkadaşımdan sonra hele ki...

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...