Arkadaş edinmekte problem yaşıyorum lütfen yardım edin tavsiye verin?

Merhaba ben ilk başta bu sene okuluma gittiğimde hiç arkadaş edinememiştim yani böyle konuşuyordum ama hiçbirini yakın bulamıyordum ya da kendime benzer birini bulamamıştım tektim bu yüzden okulumu değiştirdim burada da aynı problem oldu arkadaş edinmekte sıkıntı yaşıyorum bunun için önerileriniz var mı varsa lütfen yazın çünkü o kadar zor durumdayım ki hergün ağlıyorum ve günümün yarısı okulda geçiyor yalnız da olunca katlanılmaz oluyor lütfen tavsiye verin

Güncellemeler:
2ay Lütfen sadece tavsiye verin 🙏🏻

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• öncelik arkadaş seçme kriterin olmasın kendine bezer uyumlu arkdas araba ortama gir kendini akışa bırak kons3er, cafe sienam ne etliklin olursa takıl git

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benım dershanede ılk gunumde merdıvende karsılastıgım kıza merhaba dedım sonra onun arkadası geldı 2 kısıyle tanısmıs oldum :dD

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ne okuyon

0|0
    0|0
  • Sınıf kaç, güncellemen lazım

0|0
    0|0
  • Git sınıftaki en popiler kızın yanına otur onla arkadaşlık kur gerisi gelir bir bakmışsın okulun hepsini tanıyorsun

0|0
    0|0
  • kendini değiştir biraz konuşkan ol

0|0
    0|0
  • Yaş kaç :)

0|0
    0|0
  • Bence şehrini yaz buradan seninle ilgilenen çıkacaktır bu seni biraz oldun Mutlu edebilir ;)

0|0
    0|0
  • neden sıkıntı yaşıyorsunuz arayışın ne

0|0
    0|0
  • Yırtık ol biraz

0|0
    0|0
  • Guler yuzlu ol mumkun oldugunca etrafindakilere merhaba gunaydin falan de ne bileyim biraz cevrene karsi yakin durmaya calis sen yakin davrsnirsan elbet sana da yakin davranacaklardir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aralarına girmekten mi çekiniyorsun?

0|0
    0|0
  • Kitap okursan valla insanlarla o kadar rahat konuşursun ki. Konuşmaya çalış

0|0
    0|0
  • Arkadaşın olunca noluyor boşver yalnızlık iyidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...