Siz kızlar gerçekten dürüst cevap verin sizinde böyle bir arkadaşlık ilişkiniz varmı? vede beyler sizce bu garip mi?

biz arkadaşımla o kadar iyiyizki adımız edi ile büdüye çıktı :D herneyse birbirimizi kıskansak söylüyoruz, bir çocuk bişey yapsa anında diğerimizinde haberi oluyor bize özenen çok kız var ve aynı sevgili gibiyiz yani öyle diyorlar. başka biri 3. kişi olarak aramıza girmeye çalışsa kattiyen müsade yok aramızda çıkar yok, saf ve dürüstüz. bazen annene bile söylesen yanlış anlaşılacak bişeyi biz çarpıtmadan kavrıyoruz (birbirimizle keşke lezbiyen olsak diye kaç defa konuşmuşuzdur, evet tuhaf) ve birbirimizin diyeceklerini daha leb demeden tahmin ediyoruz. bir olay karşısında verdiğimiz tepkiyi geçin zamanımız bile aynı (sürekli aynı anda gülüp ayna anda aynı tepkiyi veriyorsunuz diyenler olmuştu) zevkler aynı, espri tarzı aynı ve sürekli eğlenen tipleriz, kasan tipler değil. ayrıca birimizin yanına biri gelse acayip kıskanıyoruz hani her kanka kıskanır ama bizimki biri sadece öylesine gülümsese bile niye sana gülümsüyor dercesine kıskanıyoruz. sormamın sebebi o kadar tuhaf karşılanıyoruzki gerçekten tuhaf kaçanlar neler bilmek istiyorum.

ha kötü bir yönümüzde var ki birbirimize sevgiliden beklenilen beklentiler tarzında umut bağlıyoruz, romantiklikler yap vs.(romantiklikler yap nedir arkadaş :D)

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kıskanır derecesinde aramıza kimseyi sokmayı istemediğimiz arkadaşlığımız olmuştu vaktiyle. Zaman geçtikçe bu duygular ölüyor sanırım. Tuhaf karşılanmanızı anlayamadım. Yani bu samimiyeti aşk ilişkisi/lezbiyenlik ile aynı kefeye koyamazsınız ki. Kardeş kadar sevdiğin, en yakın arkadaşın olur ancak. İkisi farklı şeyler o yüzden tuhaf değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Çok iyi anlaşıyorsunuz. Bu lezbiyen olduğunuz anlamına gelmez. Öyle olsa zaten sormazdın. Benim de şahsen öyle bir arkadaşım vardı. Şu an başka şehirde yaşıyorum. İşte o arkadaşımla o kadar iyi anlaşırdık ki bazen içimden dudaklarından öpmek gelirdi. Ama heteroseksüelim kesinlikle. Bendekine benzer bir duygu seninki de. Gerçek arkadaşlık, sevişmediğin sevgilidir... ;)

1|0
    0|0
    • 2ay

işte aradığım düşünce tarzı

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynen öyle sevgili gibi olmanız tuhaf

0|0
    0|0
Yükleniyor...