Kapat

En yakın arkadasım beni kıskanıyor neden?

En yakın arkadasım beni kıskanıyor evet ama başkalarıyla paylaşamadıgından değil. Fiziğimi kıskanıyor. İnstaya foto attım herkes cok beğendi farklı buldu yorum attılar çok guzel felan diye. En yakınım görmezden gelir gibi yaptı ve bir gün sonra fotograf hakkinda bana yüzün cok tuhaf çıkmış kuzenimde görmüş elbisen babaanne elbisesine benzetmiş dedi. Bende bişey demedim. Daha sonra arkadasım aynı saç modeliyle aynı pozla bir foto atmışş görünce şaşırmadım degil. Yorum yaptım çok güzelsin her zamanki gibi yazdım. Teşekkür etti. Hayır yani niye böyle yapıyor benim zoruma gitmiyor degil en yakınım sonuçta fiziğimi aşırı derecede kıskanması ve olumsuz yönde bana göstermesi canımı sıkıyor ne yapmam lazım? Sizce o kişi gercek bir arkadaşmı benim için?

0|0
2|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• cogu kızlar böyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benimde en yakın arkadaşım öyleydi ne giysem kıskanırdı bakışlarından bile belli ederdi biriyle konuşurken bile bir tuhaf bakardı "ben en yakın arkadaşımı kimseyle paylaşamam en yakın benimle olacak her yere beraber gidecez" falan dediğinde uzaklaşmıştım 😂

0|0
    1|0
  • Çoğu zaman arkadaşlarımla aramda geçen bir muhabbet bu cidden, onlardan arkadaş olmaz bir şekilde içerlemiş sanırım durumu dünya merkezi olmak isteyen tipler uzak kalmak daha iyi.

0|0
    0|0
    • Aynen dünyanın merkezi olmak istiyor sadece ben havasında bir erkek ona mesaj attığında her seferinde bana atıyor yakışıklı erkekler hep bana yazıyorr hahah diye tabirde bulunuyor anlam veremiyorum

• Bunlardan arkadaş olmaz, ne mutluluğunu anlatabilirsin ne üzgünlüğünü ruh enerjisi sömüren insanlar bunlar.

Yükleniyor...