Babanız sevdiğiniz kişiyle resminizi görse ne yapardınız :( ?

Evet bunu dün yaşadım. Sevdiğim demiyimde bir zamanlar sevdiğim adam işte. Unutamadım henüz. Ayrılmamızı pek kabullenemedim açıkçası. Shop yaptım. Onun ve benim resmimizi birleştirdim. Dün kahvaltı ediyordum. Babam laptopumu çevirip demez mi "Kızım bu ne böyle bu kim?" dedi. Allah tan hemen kıvırdım. Neye uğradığımı şaşırdım. Sildim diye düşünmüştüm. Titremeye başladım korkudan.
Babam:"Kızım bu ne bu kim?"
Ben:"Şey ya baba o ünlü biri arkadaşım yapmış." (titriyorum bir yandan elimi ağzım falan götürdüm.)
Babam:"Yapmasın böyle şeyler bu ne böyle."
Ben:"Biz aramızda şakalaşıyoruz öyle baba ya. Bende ona yapıyorum. Şakasına."
Öyle bir gerildim ki anlatamam. Babama ilk defa böyle bir şeyde yakalandım. O korku haliyle bile kıvırabildim ya şaşırdım kendime. Belki de hemen cevap vermeseydim. Daha şiddetli bağıracaktı kızım söylesene kim bu! diyebilirdi. Ne yapardım? Ne derdim kal gelse. Bir zamanlar sevdiğim adam mı diyecektim? Ucuz atlattım :( o an anlatılmaz yaşanır. Kimler benim gibi yakalandı ya da ucuz atlattı? Allah'tan yedi. ya da yemedi geçiştirdi. Bilemiyorum. Çünkü sofra da baya bir titredim durgunlaştım. :D

Güncellemeler:
2ay evet cevapları görelim :D
2ay Gncl

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• erkek olduğum için sorun olmaz ama utanırdım genede

1|0
    0|0
    • 2ay

Bu biz kizlarda buyuk sorun :)

• 2ay

eeeeee en son babalar duyar duvarını kırıp en önce babalar görür yaparsan olay olur :D iyi akşamlar

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Ucuz kurtuldun ehehe. Bir daha göstermesin Allah :D

1|0
    0|0
  • Yaşadım ve o an sakin kalırsan beynin 3 kat daha iyi çalışıyor 😅😅😄

0|0
    0|0
  • Allahın adını anarak babanı kandırdığını söylüyorsun..

0|0
    0|0
    • 2ay

Bilseler bu hayat bana zindan olur?

• 2ay

Benim icin onemli cunku bu dunyami alt ust etmek istemem kendime ogrenirlerse obur dunyada ogrensinler

• 2ay

Siz bilrsiniz ben üzerime düşeni yaptım iyi günler.

• nasıl arvat ama babey derim töre beyle fşsdşlfdaslş

0|0
    0|0
    • 2ay

sen nerelisin be :D

• 2ay

İstanbul beyfendisiyim belli olmuyor mu :D

• 2ay

belli belli hahah

• utanmam ben

0|0
    0|0