Kedim evde yalnız kalabilir mi?

2 gün şehir dışına çıkmalıyım kedim evde 2 gün yalnız kalabilir mi?

0|1
21|43

En İyi Erkek Görüşü

• Aayy Baksanıza kendi çocuğu gibi düşünüyor. Kedileri çok severim. Bence de kalamaz, özellikle de sana alıştıysa hiç kalamaz. Akşam sensiz uyuyamaz, çoğu insan için bu anlattıklarım saçma gelebilir ama kedilerin çoğu, insanlara göre sahibine daha çok düşkündür. Onu da yanına labileceğin bir yere gidiyorsan, çantası varsa öyle götürebilirsin ama sürekli toplantıda olacaksan vb. durumlarda onu yanına alamayaksan işin zor olabilir. İyi bir komşuna veya tanıdık hayvan sever ve ona iyi bakacak bir arkadaşına bırakabilirsin.

1|0
    0|0
    • 2ay

o konuda kimseye güvenemiyorum kedim biraz yaramaz kızabilirler kedime ve ben de o ihtimali düşünemiyorum

• 2ay

O da güzel ama ailemle yaşadığım için sokak kedisine izin vermiyorlsr. Yoksa bizim sokakta çok tatlı bir kedi var 🐈 1 yıldır burada ama ailen izin vermiyor işte.

• 2ay

neyse bakalım

En İyi Kız Görüşü

• Kafayı yer. Milka yı 3 saat yalnız bıraksam kapıya anahtarı soktuğum anda sesi geliyor. Kapının önünde bekliyor herhalde. Sonra 2 saat kucağımdan inmemeler falan

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 20

• geldiğinde duvarları kapıları delip geçmiş olur.

0|0
    0|0
  • Kalamaz, geldiğinde evi savaş alanı gibi bulabilirsin

1|1
    0|0
  • Kalamz

1|0
    0|0
  • Televizyon izlemeyi seviyorsa televizyonu açık bırakıp gidebilirsin. Bide 5 aylıkmış tabiki yanında götürmen en doğru karar olur psikolojisi bozulmasın.. :/

0|0
    0|0
  • Kalır benimki 3 gün kaldı mamasını suyunu ayrı yerlere koy yalnz döndüğünde çok kapris yapıyor

1|0
    0|0
  • Bol mama bol su bol kum (yaş mama da koy)

0|0
    0|0
  • Kalir bol bol su mama koy

0|0
    0|0
  • Kalamaz

0|0
    0|0
  • kalamaz bence

0|0
    0|0
  • kalamaz

0|0
    0|0
  • Kalabilir mamasını suyunu bol bol koy bir sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Yalnız bırakma

0|0
    0|0
  • bir arkadaşımın kedisi 5 gün kalmıştı

0|0
    0|0
  • Bırakma ya 😒

0|0
    0|0
  • vet. ine bırak giderken.

0|0
    0|0
  • Kalmasın

0|0
    0|0
  • kalamaaaz:(

0|0
    0|0
  • Kuş kalıyor

0|0
    0|0
  • Ya yazık değil mi :(

0|0
    0|0
  • İki gün yetecek kadar yiyecek koy sonra kendi halkına bırak. Evde bir şey olmaz ona

0|0
    0|0
Yükleniyor...