Annemle babamdan iyice soğudum bu yanlış mı?

Annem küçüklükten beri bana karşı hep şiddet kullandı. Küfretti bela okudu. Babam desen annemden aşağı kalır yanı yok babamda yaşım biraz ilerleyince bana sürekli kızmaya başladı. Attığım adım yanlış ona göre açıkçası bu davranışlar bugün karakterimin şekillenmesinde etkili oldu. Çok değil ama hafif güvensizlik panik ataklık var ve çabuk sinirleniyorum. Hayata ihtiyaç için tutunuyorum. Ebeveynlerimden iyice soğudum bu yanlış mı sizce?

Güncellemeler:
2ay güncel

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Soğuman doğal böyle davranışlar karşısında ama annen baban olduğu için ne olursa olsun saygı duymalısın. Bu davranışların senin karakterin üzerindeki olumsuz etkileri için de psikolojik tedavi görmelisin.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ben de aynı şartlarda yetiştim ama nefret etmiyorum şu an. bende de aşırı güvensizlik, panik atak var ve bende çabuk sinirleniyorum. ufacık bir olayı gözümde çok büyütüyorum. biri bana baksa aklımda bir milyon tane senaryo kuruyorum ve bu senaryolara inanıyorum. bizim gibilere ruh hastası deniyor. sanırım doktora gitmek gerekiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Bizimkilere çok benziyolarmış. Çok çalış, onlara muhtaç kalma. Onlar sana muhtaç olduğunda da bunu kötüye kullanma. Büyüme çağında sana yaşattıklarını onlara hatırlatacak koz olsun elinde. Belki inanmayacaksın ama geçtim aynı yoldan. Gururunun tekrar kırılamayacak olması tutunma nedenin olsun. bir de özgüvensiz erkeğin gideri olmaz dikkatli ol

0|0
    0|0
  • yanlıs dusunuyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...