Cumhurbaşkanı'nın Tarık Akan'ın vefatıyla ilgili herhangi sözlü ya da yazılı bir taziye vermemesi doğru mu?

Türkiye'de Kültür-Sanat'ın gelecekteki gelişimi açısndan Cumhurbaşkanı'nın herhangi sözlü ya da yazılı bir taziye vermemesi nasıl bir duygudur sizce?

Güncellemeler:
2ay Ne olursa olsun bir şeyler söylemeliydi. çünkü 79 milyonun c. başkanı...

0|1
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Şasırdım mı şasırmadım. Insanları da dusmanliga sevk ediyor bu tavirlari. Tarık akan'ın dini inancı ne olursa olsun sonucta buyuk bir insandı. Ama muhammed alinin cenazesi icin bir suru fikirleri vardi hatirladigim kadariyla cumhumbaskaninin.
    Ulkede sanatciya verilen deger de ortada zaten.

0|2
    0|0
    • 2ay

Maalesef. İnş. bu durum ielriki zmnda düzelir. Yoksa kültür, sanat vs. değerler gelişmez...

En İyi Erkek Görüşü

• Bence en doğrusu bu. Kötü bir şey söylemektense...

0|0
    0|3

Kızlar Ne Diyor 1

• Tarık Akan ın adını ağzına bile almasın

0|1
    0|0
    • 2ay

Nezaketen de olsa bir şeyler söylenmeli...

• 2ay

@aerolite Ne alaka. hepsinin suçu var. mesela muhaliflerden bu konuyu dile getirmesini beklerdim.

• 2ay

Muhalefet bıktı artık bunlardan. Karşısındakinin anlama gibi bir isteği yok. nasıl olsa rakipsizim ezer geçerim havasında. Saygı duymuyor yani.

Erkekler Ne Diyor 3

• Gayet doğru. o şahsın tarık akan la ne bağı var onlar sevmediği için biz seviyoruz zaten Tarık Akan gibi değerleri. Allah rahmet eylesin. Çakma milli birlik beraberlik lafını da ağzına almasınlar. Onlar ayrı biz ayrı.

0|1
    0|0
    • 2ay

keşke bir şeyler söyleseydi onun sanatıyla alakalı...

• 2ay

sanatla bir alakaları olduğunu sanmıyorum aksine düşman olduklarını biliyorum

• O sadece yandaşlarının C. başkanı. O yüzden sayılıp sevilmiyor. Bu durumda gölge etmesin başka ihsan istemeyiz kendisinden.

0|0
    0|0
  • insan değil çünkü, sadece kendi kafasında olsun istiyor herkesi, böyle lider mi olur?

0|2
    0|0
    • 2ay

Fikrine, düşüncesine bakmaksızın keşke bir şeyler söyleseydi onun sanatıyla alakalı...

• 2ay

siyonizmin temsilcisi çünkü amacı büyük israili kurmak, kuranı kendine referans alan insan böyle mi olurdu? her insana insan olduğu için değer verir kuranı bilen insan

Yükleniyor...