Cübbeli böyle bir yorum yapmış hak veriyor musunuz ? Uzay araştırmaları sizce de kıyamet kopacağı için gereksiz mi?

ESA tarafından bir kuyruklu yıldıza gönderilen Philae uzay aracının, 1 milyar Euro'luk yolculuğu konuşuluyor. Bu esnada Cübbeli Ahmet 'uzayla' ilgili ilginç yorumları da sosyal medyada paylaşılıyor. Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, o konuşmasında "Hala birinci kat semanın aşağısında olan gezegenler ve yıldızlar hakkında; "Mars'ta su var mı?" "Et var mı-but var mı" manyak manyak işler.. Ben sana söyleyeyim, sen oraya çıkamadan dünya kopacak." diyor.

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Cehaletin sesidir bu. Aslında sosyal psikolojiyi anlamak için konuşulabilir sadece. Yoksa bilimsel olarak sıfır değerde olan deli saçması açıklamalar. Madem çok biliyor da bilimin henüz keşfedemediği bir durumu lab. ortamında ortaya koysun bakalım o sakalını sevdiğim cübbeli.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şu adamın adından bile tiksiniyorum. Kıçüstü oturup akıllıyı oynuyor.

Nasıl bir mantık (!) bu böyle? Nasılsa kıyamet kopacak diye hiçbir bilimsel araştırma da yapılmasın o halde. İnsanoğlu hastalıklardan kırılsın (nasılsa ölecekler), teknolojik gelişmeler durdurulsun (öte tarafta nasılsa gerek kalmayacak) bla bla bla..
    Klasik dindar yobaz zihniyeti! Ondan sonra müslüman ülkeler niye gelişemiyor, cevap apaçık ortada.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Biz bayanın saç teli görünürse çarpılır mı çarpılmaz mı onu tartışmaya devam edelim. Bunu Gayrimüslime söylesen, adam çarpılmaktan bile icat üretir.

https://i.hizliresim.com/G34XY7.jpg

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben bu soruna din eksenli bakmıyorum üretmenin dini imanı olmaz Yahudi şeriatı İslam'a göre daha katıdır ama adamlarda azim var ve üretiyorlar. Biz de en büyük sorun kitabında Oku yazan akıl kelimesi diğer dini kitaplardan daha çok geçen bir kitaba inandığını söyleyen insanların neden bu kadar yobaz olduğu.

• Bunları keşif etmek iyidir..
    Ama sadece merakı giderir..
    Bize lazım bir yer olsaydı, bunları bilmeden ölen insanlar boşuna ölmüş olurdu..

#Vesselam

0|0
    0|0
  • Adamın kafası çalışıyor aslında birazda bilim ilim kitapları okusa her konuda konuşurda işte yok tık yok

0|0
    0|0
  • Cübbelinin zekası Tanrının yarattığı evreni tahmin etmeye yetmez. Onun için kaale alinacak laflar degildir.

0|0
    0|0
  • Adam diyor ki o 1 milyar euro yu havaya atmayın, verin ben Jet Ski ile gezyim :)

1|0
    0|0
  • Adam yanlış konuşmuyor ki haklı tabiki de

0|0
    0|0
  • Yorumları doğru da komik. Ama bilimdede araştırmak gerekiyor. Onun görüşüne göre nede olsa öleceğiz kanserin tedavisinide araştırmayalım

0|0
    0|0
  • Salak adam ya

0|0
    0|0
  • şu cüppelimidir cübbelimi ne ise kılçığın teki ya mal mk ne anlar allahın yobazı bilimden

0|0
    0|0
  • kıyamet koptu zaten, ortadoğuda yıllardır yaşananlar kıyamet değil mi ve hep bu geri kafalı, yobaz takımının kafa kesme merakından doğmadı mı?

0|0
    0|0
    • 2ay

Ondan sonra neden bomba yiyoruz kafamıza. Üretemezsen yersin tabi aciz olduğunu baştan kabullenmek gibi bir şey bu.

• nereye s*ç*yoruz?

0|0
    0|0
  • Saçmalıyor bence ne demek gereksiz böyle düşünmeye devam ederse kıyamet sadece müslümanlara kopacak

0|0
    0|0
    • 2ay

:D Hak verecek olacak mı asıl onu merak ediyorum.

• 2ay

illaki olur olmassa olmaz bizim insanımız din din diye kafayı yemiş bir kesim var malesef düzgün yaşayanda çok ama böyle saçmalıklara inanacak o kadar insan var ki?

• şeyhlerle din papaz eriği haline geldi çıkıp bir fetvaısnı dinlemem

0|0
    0|0
    • 2ay

En azından dünya koca öküzün boynuzunda diyen kalmadı artık bu da bir gelişme :D

• Çok biliyor zaten

0|0
    0|0
  • Desin o boşver.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Iste bilimin önü nasıl kapatılır sorusuna cevap... sonra da islam bilimin öncüsü bla bla

0|0
    0|0
  • Adam haklı :D

0|0
    0|0
  • Su adamı umursamaniz dahi saçma. Dikkate almayın böylelerini

0|0
    0|0
  • Ben kendisini sevmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...