Kuran kursu, imamhatip, ilahiyat öğrencisi ve mezunları sitenin yüzde kaçını oluşturuyor sizce?

Bence siteyi ele geçirmiş durumdalar. Kimlikleri ifşa olmadan takıldılari için burayı helal internet alanı olarak görüyorlar. Sanal vaizlik yapıyorlar.

1|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar ve cemaatçiler çok.. Bir soruda cemaatler yıkılsın dedim, görüş sayısındna fazla eksi almıştım.
    Hepsinin değil ama çoğunun dindarlığı görüşlerde yorumlarda olur. Özele geçince ise "oyşş mode on" olurlar.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Dinde zorlama yoktur fakat taciz caizdir timi onlar.

2|1
    0|0
  • İmam hatip mezunuyum ve bunu söylemek için gizli olmam :-D

2|0
    1|0
  • İmam hatipliyim ama vaiz değilim😉

2|0
    0|0
  • Bana vaizlik yapan olmadı. Günahkar da değilim zaten:)

1|0
    0|0
  • Abdest almasını bilmeyenler girdikleri facede ben dindarım diye paylaştıkları sayfalardan birkaç video alıp birkaç yazı alıp burada soru paylaşmasına pekda dikkat etmiyorum desem yeridir..
    Bu yüzdendir ki
    Din Allah ile kul arasındadır

0|0
    0|0
  • %31 civarı

2|1
    0|0
  • Bunu diyenin de kimliği gizli
    Bu da ayrı bir ironi tabi

1|0
    1|0
  • Sana faydası olmamış demekki

0|0
    1|0
  • Dine düşman ihtimalle detist ateist akimina kapilmis olan birinin sorusu cevaba değmezsin bile

1|0
    1|1
  • Elime duserlerse şeytanı görürler

1|0
    1|0
  • Cinsel paylaşımların çokluğunun sebebini şimdi anlıyorum.

2|0
    0|0
  • bayağı var çok azı azgın değil geneli sapık

1|0
    1|0
  • alayı kaşar :D

1|0
    1|0
    • 2ay

bastırılmış duygular daha yoğun ve kapalı kapılar ardında baya bir özgürleşiolar :D

• 2ay

Normalde dışarıda savunamayacaklari kadar zırva dini konuları burda önemli birseymis gibi konusabiliyorlar.

• 2ay

insanların ne dediğine değil ne yaptığına bakmak lazım

• %05 i

1|0
    0|0
  • %5 ..

1|0
    0|0
  • site dinsiz dolu hangi imam hatip :D

0|0
    0|0
  • eğer faydalı oluyorlarsa ne mutlu :)

0|0
    1|0
    • 2ay

Niye faydalı olsun

• 2ay

Hayır

• 2ay

:)...

• Burayi ele gecirmis ne la ne kadar salakca bir dusunce seningorusunu destekleyenler olunca hersey normal senin gorusunun aksini yapanlar isgal etmis oluyor oyle mi beyinsiz mahluk

0|0
    2|0
  • Haklı buluyorum seni gerçekten sitede cinsel sorulara artık cevap bile gelmiyor gelse bile ıy ne iğrenç günah yanacaksın yok top olacaksın diye cevaplar gelmeye başladı başörtülü bir tayfa var ortamlarda resmi evlilik sitesi olarak adını değiştirsek yeri var türbanlılar soruyor
    ayrıca imam hatipler kapatılsın

2|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...