Kapat

Diyelim ki ' Anneniz ' Vefat Etti ?

Soruyu Açıyorum;

Diyelim ki Anneniz Vefat Etti. Siz Babanızın Evlenmesinden Yana mı Olurdunuz?
Yoksa Ben Ona Bakarım dan Yana mı? Bu Arada ( Herkese Uzun Ve Sağlıklı Ömürler. )

Güncellemeler:
Diyelim ki ' Anneniz! ' Vefat Etti?
Diyelim ki ' Annemiz ' Vefat Etti?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Annem öleli 6 ay oluyor ve babamın evlenmesi yani 1 2 sene sonra iyi olur onun için. Sonuçta ben okuyorum. Bir kadın kocası ölse evine ve çocuklarına bakabilir. Ama erkek yapamaz. 😕

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Allah gecinden versin öyle bişey olsa babamı evlendirtmem.. Açıkcası hem psikolojik olarak istemem hemde maddi olarak.. Ailenin tek varisi benim yeni gelen hanımdan gelecek varisleri istemem bide Bizde baba onurlu gururludur babanın onurunu gururunu kimsenin eline veremem

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Evlenmesini istemezdim ona yardımcı olurum ev işlerinde yemekte ama ben evden gittikten sonra istediğini yapabilir

0|1
    0|0
  • böyle bir ailede yaşadığım için biliyorum size bişey söylüycem anlayacaksınız ayrımcılık oluyor özellikle kardeşler arasında para sorunu oluyor bölünüyor kavgalar çok oluyor

0|1
    0|0
  • Ben babamı bakarım kız evladı olarak ama ilerde bende evleneceğim. El adamının %80'i istemiyor bu durumu. Ben ne kadar baksam da babam ölene kadar yalnız kalır , birini illaki ister. O yüzden evlenebilir.

0|1
    0|0
  • Allah korusun da babam zaten başkasıyla evli, sıkıntı yok benim için..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Doğru olan izin vermk evlilik sadece bakımdan ibaret değil dert ortaklığı, hayatı paylaşmak, yoldaşlıkta var işin içinde... babasını seven izin verir razı olur bence

0|1
    0|0
  • Baba zaten durmaz evlenir kardeşim o yüzden ilk ölen babalar ölsün anne her zaman hem ana hem baba olabilir

0|1
    0|0
  • benim anam babam yok bilemiycem

0|1
    0|0
Yükleniyor...