Aile Özlemi Yaşıyorum, Nasıl Atlatılır Bu Duygu?

Merhaba herkese, bu sene üniversiteye başladım ama ben aileme bağlı ve duygusal bir insanım. Onlardan ayrılmak, bu koca şehirde tek başına yalnız kalmak çok koyuyor. Geceler geçmiyor bir türlü. Yurt köşelerinde gizli gizli ağlıyorum, ailemi düşünüyorum hep. Onlardan ayrı kaldım zamanında, liseyi yurtlarda geçirdim ama bu durum başka geliyor bana. Bazen arıyorlar beni kelimeler boğazımda düğümleniyor, sesim titriyor, gözlerim doluyor. Bu duyguları nasıl atabilirim üzerimden lütfen yardım edin bana. Durumum çok fena.

Güncellemeler:
2ay Daha önce yaşamış ve bana tavsiye verebilecek kimse yok mu? Çok kötü durumdayım. Durmadan ağlıyorum köşelerde 😩😢

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Ayrilik daha yeni sanirim zamanla alisirsin

0|0
    0|0
    • 2ay

1 hafta oldu ama daha alışamadım. Çıkıp dolaşıyorum bazen şehirde ama şehir boğuyor beni. Nerde küçük bir kız çocuğu görsem hemen kız kardeşim geliyor aklıma. Gözlerim doluyor.

• 2ay

Zamanla alışacağımı biliyorum ama şu an için gerçekten çok zor. Umarım okul hayatımı etkilemez bu durum. En çok ondan korkuyorum.

• 2ay

umarim torparlanirsin kisa surede

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanla geçer gurbet acı ve gözyaşı ile doludur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben de aynıyım annemden o da çok uzağız ama özlüyorum her gün konuşuyoruz annemle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• skyp ile görüşürdüm ben telefonla konuşmak eskide kaldı ya :D. 2 ay sonra hiç bir şeyin kalmaz olur ilk başlarda öyle şeyler

0|0
    0|0
Yükleniyor...