Günaydın, iyi haftalar. Güne pozitif başlamak için yaptığınız herhangi bir şeyler var mı? Varsa neler?

Bazen spor yaparsın, bazen ise bir tebessümle insanları selamlamak bile pozitif başlamak için bir nedenidir, müzik dinleme de pozitif başlamaya sebep olabilir. Hele de ilk başta güne namazla başlamak huzurlu olmaya birebirdir.

Günaydın, iyi haftalar. Güne pozitif başlamak için yaptığınız herhangi bir şeyler var mı? Varsa neler?
Çoğumuz nötr ya da mutsuz hissederiz kendimizi. Siz güne pozitif başlamak için neler yapıyorsunuz?

3|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

• İşe giderken müzik ve kitap varsa ve kimse konsantrasyonumu bozmuyorsa ben okurken, gün iyi başlıyordur...
    Ya da hava güzeldir, ya da güzel bir rüya görmüşümdür; olmadı bir kabusun sadece rüya olduğunu uyandığımda anladıysam ya da sadece uyanabilmişsem sağlıklı olarak gün o kadar da kötü değildir...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Normalinde müzik, meditasyon falan.
    Birkaç zamandır aksatiyorum.
    Bugün pozitiflige çok ihtiyacım vardi, motivasyon kısa filmi izledim birkaç tane iyi geldi.

0|1
    0|0
  • Pek pozitif başlayamıyorum ben. Günün geri kalan kısımlarında rahatlamak için kitap okurum, spor yaparım. :)

0|1
    0|0
  • Evet cok pozitifim

0|1
    0|0
  • Tersten uyanmamışsam pozitifimdir. Tersten uyanmamak için diğer tarafıma yastık koyarım böylece o tarafa doğru pek dönmem 😂😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • ozel bisey yapmam som donem evde oldugum icin pozitif basliyorum ztn

0|1
    0|0
  • Yok. Gune uyandiktan sonra oylexe yatakta beklemeye devam ederek basliyorum.

0|1
    0|0
  • Pozitif

0|1
    0|0
  • Yok. Ben pozitifim.

0|1
    0|0
  • Kendime göre pozitif olan şarkıları listeledim, uyanır uyanmaz dinlemeye başlıyorum

0|1
    0|0
  • Papatya çayı + Duş.

0|1
    0|0
  • Yokk

0|1
    0|0
  • Güzel bir kahve

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1