İstanbul'da Bİldiğiniz Falcı nerede var?

Kahve falı bana mitolojik geldi inanamadım.. Su falı Kurşun birazdaha etkili olabilir diye düşünüyorum Tafsiyelerinizi Sayfama dökün !

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Hepsi yalancı bunların. Hahaha istanbulun en iyi falcsı taksim melekler kahvesi derler ama ben bile daha iyi bakıyorum onlardan

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya öylemi? Teşekürler.. bazıları gelecek değil şimdiki zamandan olan biteni ve olmuşları söylüyor.. ve para yerine kurban kesip fakire dağıtmanı istiyor.. O tipleri arıyorum..

• 2ay

Bütün falcılar geçmişi söylüyo artık hiçbiri bilemiyor geçmişi napiyim ben

• 2ay

Yisrael İsrailde Tanıdığım su falcı vardı.. bana sevgilimin eski sevgilinin senin En yakın arkadaşının arkadaşı ile olan musibitini bile tahmit etti.. Hatta olmz dediğim şey şok olarak çıktı.. ve bildikleri bilgiler Sırdı yani herkezin sosyal alemde bilebileceği şeyler değil.. Herif Gaybı bilemem , ifritler kandırırlar beni dedi.. ve bana Senin yanında dolaşan Hüddam ve cinlerin birbiri olan iletişimi aracılığı ile bilgi alıyorum dedi.. geçmiş bazen geleceği etkiliyor..

Erkekler Ne Diyor 1

• Beyoğlunda dolu da. Boş şeylere paranı kaptırma...

0|0
    0|0
Yükleniyor...