Üniversite kayıtta bana öğrenci belgesi verdiler. Bu belge üniversiteye lazım mı tekrar?

Kayıt olurken 1 ay once falan. Öğrenci belgesi verdiler. Ben bunu şimdi sgk ya vericem çünkü sağlık sigortam kapanmış. Bu belge tekrardan üniversiteye lazım mı? Bana lazım olmaz gibi geliyor. Ayrıca ben bu belgeden 1 daha alabilir miyim üniversiteden?

0|1
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Bu blgeden tkrar alirsinda bukez pat dye alamiosun bazen bkletiolar falan fotokopisini cektirt snde kalsin bnce ulasim icin vs ogrenci karti lazim olur yine isterler

0|1
    0|0
    • 2ay

Fotokopi bende düşündüm fakat belki fotokopi ile işlem yapamazlar diye düşündüm.

• 2ay

Okulun ilk gunlerykn 1-2tane daha iste bnce hem cabukmu aliyorsun gecmi verilar ogrenmis olursun

• 2ay

Biraz zor oldu yenisini almak. Güvenlikten de zor geçtim zaten belgem olmadıgı için. Lise canmış yaa😑

En İyi Erkek Görüşü

• Okulun bitene kadar istediğin sayıda öğrenci belgesi alabilirsin. Okul sana onu işlerini hallet diye vermiş. Burs başvurusunda bulunursun, kurumlara verirsin falan diye. Evet gidip Sgk'ya verebilirsin. Lazım oldukça yine alırsın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Alırsın tekrar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...