Ailede kadının çalışmamasına nasıl bakıyorsunuz?

İlerde şayet evlenirsem maddi durumum da planladığım gibi iyi olursa açıkçası istemem yorulmasın, yine de kendi tercihi siz nasıl bakıyorsunuz?

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• Anne olunca çalışmak istemem. Çocuğumu kendim büyütmek isterim. Her anını ben göreyim isterim. Ama tr şartlarında çalışmak zorunda kalacağım. Sırf bu yüzden evlenip çocuk yapmıyorum. Kendin buyutemedigin çocuk için çalışmak bir sürü sıkıntı yaşamak gereksiz. Zenginler çocuk yapsın

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bence karun kadar zengin olsa bile adam calisacak kadini etmeyecek adama iman.
    Kişacasi kadin ekonomik ozgurlugunu alicak haci.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Berbat bakiyorum

0|0
    0|0
  • Ben mesela annemin çalışmasını istemiyorum. Evde 3 kişi çalışıyoruz ama annem evde kalsın yani çalışmasın :) bende ilerde belirli bir yaştan sonra işe gitmem sanırım durumumuz buna el verirse

0|0
    0|0
  • İzin verilmezse, boş yere bu kadar sene okuduğumu düşünürüm sanırım.

0|0
    0|0
  • Kendi tercihi. Yorulmak istemiyorsa çalışmasın. Ama ben çalısırım😂bunu yorulmak olarak da görmem😂

0|0
    0|0
  • Geri zihniyet kadın isterse çalışabilmeli sonuçta hrpimş

0|0
    0|0
  • Ben çalışırım kesınlikle

0|0
    0|0
  • Kendi tercihi yani okuduğu okula ya da yaptığı mesleğe bağlı işini seviyor ve güçlü bağımsız bir kadin olarak devam etmek istiyorsa onun secimidir

0|0
    0|0
  • Çok doğru karar

0|0
    0|0
  • Calissin ya kimse muhtac olmasin heleki bu devirde

0|0
    0|0
  • Bencede çalışmamalı 😂

0|0
    0|0
  • Calisirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• esimin çalismasini istemem. sayet isterse de bir sinir çizerim. ama müsaade ederim. bunu sevdicegime de söyledim :)

0|0
    0|0
  • Koca eline bakmaktan iyidir çalışmak

0|0
    0|0
  • Normal bakıyoruz

0|0
    0|0
  • gayet normal bakıyorum çalışabilir

0|0
    0|0
  • Kendi kararı ama çalışması onn için daha iyi çünkü istediklerimize daha çabuk kavusuruz

0|0
    0|0
  • Kendi tercihi ister çalışır ister çalışmaz

0|0
    0|0
  • Farketmez

0|0
    0|0
  • çalişmasin

0|0
    0|0
Yükleniyor...