Alkol Kullanan Erkek/Kadın Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Alkol Kullanan Erkek/Kadın Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?Merhaba arkadaşlar.
Erkeklerin kullandığı kadar, kadınlar da alkol kullanabiliyor. Karşı cinsinize göre cevap verirseniz sevinirim arkadaşlar. Alkol kullanan erkek/kadın hakkında düşünceniz nedir?

Ben, kimin ne yaptığı beni ilgilendirmez diyorum. Yani bu tamamen benimle olacak bağına göre değişecektir. Ancak çevrede gördüğüm kişiler, içer ya da içmez ilgilenmem. Kendilerini aciz duruma düşürecek vaziyete kadar içerlerse, acırım sadece. Ben de ara sıra alkol kullanıyorum, aynı şekilde bu da kimseyi ilgilendirmez. Ancak şöyle ki; erkek arkadaşım/eşim olacak kişi eğer içiyorsa bile, benim kadar içmeli daha fazlasını değil. Veeee g. tüne değil ağzına içmeli ayrıca:))

0|2
16|39

En İyi Erkek Görüşü

• alkol kullanan degilde alkol kullanmayan insanlara hayret ediyorum nasıl çekiyolar bu dünyanın kahrını bir hafta içmesem ölürüm la ben

1|1
    0|0
    • 2ay

helal aynen

• 2ay

isteyen istedigi hayatı yaşamakta özgürdür kimse kimsenin hayatına ve yaşam tarzına karışamaz hanfendi buraya kadar mutabıkmıyız? ama gel gör ki bizim ülkemizde bu durum çok farklı herkes dedidoku yapıyo dilin kemigi yok ki asıl vahim olan ne biliyomusunuz insanlar o kadar korkak ki arkadan konuşabiliyorlar kimse kimsenin yüzüne konuşamıyo

• 2ay

@yellowflower eyvallah allah yardımcımız olsun işimiz zor napıcaz bilmiyorum

En İyi Kız Görüşü

• Kim ne içeren içsin alkol kullanmıyorum arkdasim içerse içsin ama sevgili ya da es de alkol kabul etmem.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• Nötr olmayı tercih ediyorum o konuda. Sadece erkekler gibi yol ve otoban kenarlarında alakasız boş arazilerde içmesinler yeterli çünkü bayanların zerafetine yakışmaz bence

1|0
    0|0
  • İçmek isteyen içsin. Bir şey düşünmem. Sadece içerken aklı yerinde olup etrafa zarar vermesin, alkollüyken araç kullanmasın yeter.

1|0
    0|0
  • Eeee şimdi kendi sorunu çok güzel cevaplamışsın. Bize açıklama fırsatı kalmamışki :) Aynı şeyleri yazacaktım. Doğru söylemişsin aferin...

1|0
    0|0
  • İçebilir ama kendi sınırını bilmeli

1|0
    0|0
  • Bence çok iyi olması gereken birşey düşünsene eşimle birlikte bir nezih bir Cafeye gidip karşılıklı içmek. Alkol kötü birşey değil sonuçta. Dinciler gelir şimdi eksiyi basar görürlerse oda ayrı :)

1|0
    0|0
  • Çok kullandım hiçbir faydasını görmedim belli bir yaşa gelmiş ve hala alkol alan kişilere akılsız gözüyle bakıyorum

1|0
    0|1
  • Bişey düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • bilmem kafasına göre kullansın

1|0
    0|0
  • En iyisi.

1|0
    0|0
  • alkol sigara uyuşturucu hepsi acizliktir nokta net :D

1|1
    0|1
  • çok tatlılar :D

1|0
    0|0
  • evde binde bir belki

1|0
    0|0
  • Alkol kullanan kadınları seviyorum çünkü gecenin sonunda benim oluyorlar 😍

1|0
    0|0
  • ben içiyorum ister içer ister içmez...

1|0
    0|0
  • Nerde nasıl kullandığına göre değişir

1|0
    0|0
  • Yarasın diyorum

1|0
    0|0
  • Kola içer gibi alkol içsin kasayla alırım alkolünü :D

1|0
    0|0
  • İçmesini biliyorsa sıkıntı yok:) Yani ağzıyla içiyorsa :)

1|0
    0|0
  • afiyet olsun diyorum

1|0
    0|0
  • Şu erkek / kadin ayrimini neden yaparsiniz anlamam? Alkol kullanan insan vardir kullanmayan insan vardir. Bu kadar.

1|0
    0|0
    • 2ay

O bir ayrım değil ama, herkes karşı cinsiyle ilgili fikrini belirtsin diye belirttim onu ben. Ayrım yapsam sadece tek bir cinse yönelik soru sorardım:)

• haram (bugün içti)

1|0
    0|1
  • en sevmedigim

1|0
    0|0
  • Alkolü ağzıma sürmem, hayatıma giren kişi içiyor olabilir ama sonradan bırakmasını tercih ederim

1|0
    0|0
  • herkes icebilir... icmeyene tuhaf gozle bakarim... hele haram vs derse ooohoooo direk uzarim

1|0
    0|0
  • bnde sendenım

1|0
    0|0
  • Karım olmadığı sürece kimseye karışmam saygı duyuyorum

1|0
    0|0
  • İtici geliyor bana

1|0
    0|0
  • hiç bişey düşünmüyorum haklarında birşeyler düşünebilmem için çok alakasız ve yetersiz bir şey

1|0
    0|0
  • Çok itici gelirler ya...

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 15

• Iyiler

1|0
    0|0
  • Alkole karsiyim icende bisey diyemem ama icmese daha iyi olurdi kokusundan bile nefret ederim alkol satilan yerden sakiz dahi almm

1|1
    0|0
  • Banane herkes içebilir

1|0
    0|0
  • Nefret ederim

2|1
    0|0
  • beni ırgalamaz ancak yanımdayken içiyorsa adabıyla içecek, sapıtmaya gerek yok.

1|0
    0|0
  • Beni ilgilendirmez.

1|0
    0|0
  • Kullandırtanlar utansin 😂 kkendi bilir ne düşüncem

1|0
    0|0
  • Aciz ve itici

1|1
    0|0
  • alkol kullandığını düşünürüm