Garantisi olmayan şeyler?

Hayat sizce böyle mi? sağlık için kazanç için zamanin bile garantisi varsa?Garantisi olmayan şeyler????

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Hiç bişeyin garantisi yoktur hayatta

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hicbiseyin garantisi yoktur. senin benim 1 dakika sonra yasayacagimin bile. belki gonder tusuna basamadan olcem 😏

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• son sıralar motosiklete merak sardım ve daha dün kendime bir tane kask aldım alırken mağazada kasları denedim ve yaklaşık bin liraya bir kask aldım arabayla eve dönerken kırmızı ışıkta durdum yanımda güzel bir yarış motoru durdu yan koltukta kask duruyordu onu gördü güzel kask motorcumusunuz diye sordu başlamak istiyorum ekipmanları tamamlıyorum dedim kaskı kaça aldığımı sordu söyledim oo abla çok kazık almışsın ben o paraya tüm set dizerim dedi bende kendisi kasksız olduğundan senin kask nerede diye sordum evde dedi neden dedim e kask pahalı kırılırsa yenisini alamam dedi o anda iyi günler dileyip konuşmayı bitirdim

0|1
    0|0
    • 2ay

öyle ekipman varsa degil kullanmakla oluyor.. ben motor kazasindan ayağım ve kask olmasına rağmen elmacik kemiği kırık.. ben. 1 sene kadar oldu ara verdim motora.. ve benim kaskim 300 tl. iyibir motor kiyafet ekipmani zaten 5.. 6 bin lira

• 2ay

aynen o yüzden zaten önce en ince ayrıntısına kadar güvenlik ekipmanlarını aldıktan sonra kalan bütçe ile bir motosiklet almayı planlıyorum aslında hali hazırda arkadaşın uzun süreli emaneti bmw k1600 gtl var ama benim o motoru kullanmam hem imkansız hemde yasal değil daha önce 150 lik vespa scooter kullandım uzun yol gezi motorlarına alışmak içine 2 sene a sınıfı ehliyet alana kadar yamaha xmax 250 düşünüyorum

• 2ay

scoterla bayanlar için daha mantık lik düşme aninda kullanicisina zarar vermio.. ekipmanda önce kask.. sonra dizlik ve gercekten iyi bir eldivene ihtiyac var birinde ben islak yolda önüme köpek çıkması yüzünden 120 km hizla köpeğe çarptim.. ve 10 tane kadar takla attim sadece dizlik ekipmani yokdu bende.. sadece dizimde hafif bir siyrikla ayaga kalktim. ama elimde eldiven olmasaydi avuç ilerim asfalta sürtmekten parcalanacakti. eldiven tamamen erimisti kaliteli deri bir eldivendi.. bayan icin tavsiyem su sogutmali 400 cc sucoterlar var onlardan taviseye ederim 250 cc güç olarak hafif kalio motor nakadar büyük olursa daha rahat ve hiz yaparsin

Erkekler Ne Diyor 2

• Hiç birşeyin garantisi yokki yarına çıkacagımız bile belli değil

0|1
    0|0
  • Böyle bir kıyaslamayı hangi beyinsiz yapabiliyor acaba?

0|0
    0|1
Yükleniyor...