İlk defa uçağa binecem yardım?

Arkadaşlar yarın uçağa binecem lütfen yardım edin hiçbir şey bilmiyorum rezil olmak istemiyorum. Havalanına girdim sonrasını kısa bir özet geçebilir misiniz?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bileti çok önceden alırsın ama yetmez uçağa binebilecek için bording kart yani biniş kartı almak gerekir bu esnada çek in işlemi ve bagaj işlemleri yapılır yani havalimanına en az bir saat önce gidersin çek in bankolarına varıp bagajını teslim eder koltuk numarası yazan biniş kartını alırsın uçağın kapısı onun üzerinde yazar o kapıya gidersin uçakta ona göre yerine oturursun cam kenarı isteyebilirsin varsa Pegasus bundan ücret alabilir tam bilmiyorum bir de elinde götüreceğin çantanda sıvı ve kesici delici aletler bulunmasın onları uçak altı bagajına önceden yerleştir koltuk numaraları da 1A 1B 1C bir yanda 1D 1E 1F diğer yanda olacak şekilde üç sağda üç solda olur 2A 3A diye arka sıralara devam eder umarım iyi anlattım 

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ya gecen sene ucaga ilk defa tek binecegimde bendede vardi o korku yanlis ucaga binerim yanlis yere giderim bulamam naparim vs. vs. korkulari falan
    Ama hersey iyidi hicte korktugum gibi degildi ordaki gorevliler zaten cok iyiler yardimci oluyorlar havalimaninda kim kime dum duma zaten rezil olmazsin sorun olursa cekinmeden sor hatta arkadas bile bulabilirsin ben tatli bir teyze ve amcayla arkadas olmustum sag olsunlar beni yanliz birakmamislardi ayni yere gidecekdik zaten 😁 ucaga ilk bincek herkesin korkusu olur endiselenme ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Girdin, biletini aldın varsa valizini verdin yanına alacağın çantaları yanına aldın yolcu bekleme yerine geçtin uçak gelince kimlik ve biletini gösterip girdin

0|0
    0|0
  • Öncelikle hava alanına 1 saat önceden mutlaka girmelisin. Biletini aldığını düşünüyorum. İlk kapılardan geçeceksin. Bu kapılardan geçmek kolay. Check in yaptırcaksın. Sonra valizini vereceksin. 2. Kapılardan geçmek zor. Üstünde metal varsa donuna kadar soyarlar. O yüzden kemer falan takma tavsiyem. Panik yapma. Kalkarken biraz iç gıcıklaması olur sonrası kolay. bir de telefonu kapatmayı unutma :) iyi yolculuklar

0|0
    0|0
  • Anlatmışlar zaten. Uçakta sakız çiğne kulakların için. Kalkarken belki tırsarsın ama korkma arkana yaslan tadını çıkar, çok zevkli. Uçakdönebilir, hafif sallanabilir normal şeyler bunlar.

0|0
    0|0
  • havaalanına girdin ic hatlari buldun elindeki telefon metal eşya para kutuya koydun valiz x ray cihazına koydun güvenliği geçtin bileti gösterip sonra Check in yapacan havayolu şirketinden onlar yönlendirir ama en önemlisi uçak tam kalkarken çok hizlaniyor sallanıyor hafif o An ayağında yerden kesiiliyor çığlık atma😀

0|0
    0|0
  • beyin ameliyati yaptiriyolar girisden sonra onu gecemezsen ucaga bindirmiyolar

0|0
    0|0
  • Bilet aldığın uçak firmasına gideceksin biletini alacaksın bavulu nu oraya vereceksin bilet te yazan kapı numarasına gideceksin uçağa bineceksin

0|0
    0|0
  • yönlendiriyorlar seni birşey yok :D şurda bekle orda dur falan

0|0
    0|0
  • Zoe çok zor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ay korkunç gibi görünüyor ama çok güzel hele kalkarken ve inerken müthiş korkulcak hiçbişi yok

0|0
    0|0
    • 2ay

Yurtiçine hiç uçuş yapmadım dış hatlardan uçtum seninki nereye

Yükleniyor...