En büyük pişmanlıklarınız ve yapmak isteyip de yapamadığınız, yıkılan hayalleriniz nelerdi?

Büyüdükçe yavaş yavaş pişmanlıklar ortaya çıkıyor.

Pişmanlığı bilmem de benim en büyük hayalim oyuncu ve müzisyen olmaktı.. neyse okuldan ayrılınca bu hayallerimin olmayacağını düşünmeye başlamıştım.

Sonra inat edip neden olmasın okul her şey değil okumadan da ben istediğim yere gelebilirim dedim. Ya sadece kendimi cesaretlendirmek için konuşuyordum ya şansım döndü birden.
bir gün mahallede film seti gördüm daha ufaktım orda koltukta oturan adama abi ne filmi çekiliyo falan dedim o adam da yönetmenmiş. Yılmaz erdoğanmış

Neyse ben de meraklıyım ya e mahallede dibimizde film çekiliyor gece gündüz ayrılmadım ordan bütün bkm ekibiyle tanıştım büşra pekin oguzhan koç eser yenenler falan sevdirdim de kendimi filmde ufak bir rol verdiler falan çok güzel hareketler bunlar tiyatrosuna sürekli davet ediyolardı oyun sonu kulise gidiyodum falan hayat güzeldi yani Yılmaz erdoğan da sen bizi takip et senden bişeyler olur bak şahin abin (şahin ırmak) de bir demet tiyatroya böyle gider gelirdi senin gibi şimdi nerelere geldi falan deyince iyice coştum bırakmadım. Neyse çekimler bitti herkes çekti gitti bir gün abi kaldım ortada hiçbirinin numarası yok bişeyi yok bkm ye gitsem güvenlikler almıyor ufagım ya sürekli agladım günlerce dua ettim geri gelsinler diye, harbiden bir gün geldiler.

Milyonda bir olan bişey olmuş bizim mahallede olan çekimlerin tüm filmleri yanmış baştan çektiler bu sefer sağlama aldım kendimi numaralarını herşeylerini aldım çekim bitti ben görüşüyorum hala kararlıyım ilerlicem falan derken babam bana engel oldu.

Biraz eski kafalıdır kendince doğru olanı yaptıgını düşünerek göndermedi beni engelledi o ortamlar kötüdür diye birden terse döndüm gidemedim başaramadım hiçbişeyi artık sadece telefonda ara ara hal hatır soruyorum o kadar daha sonraları editör tanıdıklarım oldu ajanslar flan ama ben küstüm artık gitmek istemedim kaldı içimde öyle..
Böyle yıkıldı benim hayaller.
Sadece yazmak istedim sizinkiler neler?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Tam olarak güven duygumu kaybettim. hayaller mi fazla hayal kurmuyorum nasıl olsa hayal işte 😔

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• İnandığım herkes inancımı boşa çıkarıyor o yüzden artık kendi haline bıraktım hayatı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...