En son ne zaman ters bir insanla karşılaştınız?

Olay nasıl gerçekleşti ve neler oldu? :3

En son ne zaman ters bir insanla karşılaştınız?

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• Cadi gibi kiz lazim onla kanka olmaliyimters durumlarda alooo ne ayaksin demeli onlara bende cesaret almaliyim ondan

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bugün 3 kez karşılaştım. İlki dünden kalan bir kine dayanıyor: otobüs şoförü düğmeye bastığım halde kapıyı açmadı sonra da basmadin dedi (halbuki önce ben bastim sonra başka bir kadın daha basmıştı hatta bastığımız için ses bile çıkmıştı işitme engelliler icin) adamla laf dalaşına girdik; aynı adam bugün beni otobüse almadı, tam girecekken kapıyı kapadı. Onun aptal kini yüzünden derse 20 dakika geç kaldım.
    İkincisi sınıf arkadaşlarım yapmak istemediğim bir şeyi yaptırmaya kalktı, gönüllü yapılan biseyi içimden gelmiyosa neden zorla yapayım😒
    Sonuncusu da hastanede randevum sali günü 13te olacaktı 13.50 yazmış gibime geldi kadın bana bağırarak "burada ne yazıyor" dedi. Ben de üçüncünün çileden çıkmışlığıyla sesimi yükselttim😣 herkes olayı anlamaya çalıştı, önce sessizlik sonra bakışmalar falan😂 ama asla pişman değilim yine olsa yine o otobüs şoförüyle tartışır yine arkadaşlarıma hayır der yine o kadına bağırırdim çünkü onlar ne kadar ters olursa olsun ben haklıyım!!

1|0
    0|0
    • 2ay

Keske o otobusun plakasini alip sikayet etseydin

• 2ay

ya evet sonradan çok pişman oldum da o sinirle aklıma gelmedi :( Allahından bulsun ne diyeyim, iyiki sınavım falan yoktu. şimdi de imza atamadım gerçi ama :D sınav olsa daha kötü olurdu :/

Erkekler Ne Diyor 19

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Hatırlamıyorum

1|0
    0|0
  • Burada cok var cevap vermiyorum

1|0
    0|0
  • ters bir insanla karşılaşırsam dövüyorum

1|0
    0|0
  • Daha yeni oldu bugün, cafeye gittik oturuyoruz garson geldi arkadaşım bir kahve alabilir miyim dedi, yok desem almayacak mısınız sanki felan filan dedi nasıl saydırıyo sonra sinirlendim tabii benim yapımda ters biraz sen bizim paramızla burada ekmek yiyorsun felan bir kaç şeyler dedim öyle yani bu da böyle bir anımdır asdfd

0|0
    1|0
Yükleniyor...