Yakınlarını kaybeden var mı?

Hiç en yakınlarınızı kaybettiniz mi? Ve nasıl? Ben en yakın arkadaşımı kalp yetmezliğinden, dedemi MS plus tan. Anneannemi de koah hastalığından

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Abi-kardeş gibi büyüdüğüm amcamı, hayatının baharında, henüz 35 yaşındayken bir maganda kurşununa kurban verdim bundan 6 sene önce. Ardında iki yetim bıraktı. Çılgına dönmüştüm. Üstelik cenazesine katılmak için memlekete gitmeme engel oldular bir de. Hâlâ aklıma geldikçe deliririm.

1|0
    0|0
    • 2ay

6 yaşıma kadar yanında büyüdüğüm dedemin cenazesine katılmama izin vermediler benimde bilirim o acıyı

En İyi Kız Görüşü

• Annem gebelik zehirlenmesi, anannem üzüntü, babaannem kalbi su toplamış , benimle yaşıt olan bir arkadaşım trafik kazası

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• her insan kaybeder sevdiğini kimi insan zamanla yokluğuna alışır kiminin yokluğunda hayat aynı kalmaz

1|0
    0|0
  • kedimi kaybettim :D

1|0
    0|0
  • Evet kaybettiklerim var zamanla alışıyorsun ne kadar erken vedalar olursa hayat o kadar zorlaşıyor

1|0
    0|0
  • Çok sevdıgım ortagımı kaybettım. Butun gun beraberdık ayrıldık 10 dk sonra ölüm haberi geldi. Yarış motosıkleti vardı. Trafık kazası

1|0
    0|0
  • Aslında çoğu beni kaybetti.

1|0
    0|0
  • Herkesi kaybettim, bir annem kaldı.

1|0
    0|0
  • Küçük yaşta dedelerimi ve nenemi kaybettim pek bir acı hissetmedim ama yakin zamanda en son anneannem hastahaneye kaldırıldıktan sonra abime kefen parasını verince çok değişik oldum. Alt katımızda oturuyo ve her an gidecekmiş gibi geliyo insana en ufak seyde tedirgin oluyosun.

0|0
    0|0
  • Geçen sene yakın bir dostumu kaybettim çok zor allah genç yaşta başa vermesin bu acıları alışmak çok çok zor.

0|0
    0|0
  • kaybederek çoğaldığımız bir süreçtir hayat

0|0
    0|0
  • Annemi kaybettim.

0|0
    0|0
  • senin soracağın sorunun taaaa aammkk
    ne vardı durup dururken ne güzel yüzüm gülerken hatirlatmana

0|0
    0|0
    • 2ay

bir tane 9 yaşında kardeşimden başka kimsem yok ve ona bakma sorumluluğum dan dolayı ne sosyal hayatım ne sevgilim ne bir kimsem hic bir bok yok kardeşimi çok seviyorum o yüzden onun her ağladığında hayatım s.. ikiliyo

• 2ay

ver bir sigarada bana ozaman normalde içmem de bugün içesim var nedense

• 2ay

merak etme ben seni hayal kırıklığına uğratmam çünkü niyetimi allah biliyor daha olmadı engellersin zaten olur biter
      içinden geliyorsa yap zorlamak haddime düşmez

• tümm değerli din büyüklerimizi kaybetmişiz bana bu dünya kafes gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...