LGBT karşı düşünceleriniz neler?

LGBT'lerin dövülmelerinden ve öldürülmelerinden rahatsız oluyor musunuz? Yoksa LGBT'lerin yanındamısınız onlara destek olurmusunuz?

1|0
18|35

En İyi Erkek Görüşü

• Benim hayat felsefem şu: bir kimse, diğer bir kimsenin yaşamına tecavüz etmesin, aşırılık yapmasın ve özgür olsun insan... Fakat özgürlük deyince de, ben her şeyi yaparım ve insanlar umurumda olmaz düşüncesi değil...

Lafın kısası insanlar herkese karşı hoşgörülü olmalı...

Mesela kendini köprüden aşağıya atmadan önce video gece çeken trans kadının videosu beni derinden etkiledi. Sonra yanlış hatırlamıyorsam yakılarak öldürülen bir trans kadın vardı...

Yani insan erkek ya da kadın doğabilir ama ruhu başka bir cins ise ya da bedeni farklıysa... Zor bir durum... Ha, bir de tercih meselesi var tabii...

Ben yadırgamam hiçbir şeyi. Fakat birinin özgürlüğü diğerinin özgürlüğünü rahatsız ediyorsa o zaman o bireye yan gözle bakarım. (Topluluğa değil, bireye!)

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle onlara karşı değilim. Böyle olmayı onlar seçmedi hormonlarla ilgili bir durum ve secimlerinden dolayı onları yargılamak bize düşmez. Bir çok birey aileleri yüzünden intihara kalkışıyor. Onlar sadece kendilerini topluma kabul ettirmeye çalışıyorlar böyle arkadaşlarım var çevremde ve onlar da '' insan ''.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Öldürülmelerini istemem. Ancak öldürülüyorlar diye de kalkıp engel olmam. İnsan biyolojisine saygısızlık yapanların, insanlar nezdinde bir değeri olmamalı. Hayvanları taciz edenlerle, çocuk istismarı yapanlarla, ensest ilişki kuranlarla, hemcinsileriyle birlikte olanların bir farkı yoktur gözümde.. Mümkün mertebe yaşantımdan uzak dursunlar kafi..

0|0
    0|0
  • Eş cinsel değilim.. fakat bazen empati kuruyorum onlarla, hani gerçekten onlarında elinde olmadıklarını bu şekilde onlarda olmak istemediklerini herkes gibi karsı cinse birseyler hissetmek istediklerini fakat caresizce kaldiklarini anlıyorum, goruyorum. Hor görmek dıslamak bana saçma geliyor. Onlarda istemezlerdi bu durumda olmayı çunku. Onlarin psikolojisini yaşamayan anca kotuler insan dışinda herseye benzetir. Onlarin psikolojisini yasayan anca bilir neyin ne oldugu. Es cinselligi sapiklastirmadiklari surece onlarda gozumde esit konumdadir kardesimdir.

0|0
    0|0
  • Kimseye zararı olmayan insanlara zarar verenler şerefsizdir

2|1
    0|0
  • Benim gay bir arkadaşım var üni yıllarından çok nazik insanlar , bana karşı dürüsttü ama tipiyle ruh yapısı uyuşmuyor mesela sinirlenice saçlarını eliyle geriye atıp sanki küçük kız çocuğuyum söylediğine bakar mısın falan diyor. öldürülmelerini şiddet görmelerini istemem seçimlerinden dolayı. cinsel istekleri anormal ama dünyada çoğu şeyde normal değil zaten beni ilgilendirmiyor.

0|0
    0|0
  • baskalarini ozendirmedikleri ve ozgurluklerini bize yani normal olanlara karsi tiksinc boyuta getirmedikleri surece sorun yok. hadlerini asmamalarini oneririm. bir birey olarak kanun karsisinda esitiz zaten. kimse bize dokunamayacagi gibi onlarada dokunamaz. cinsi dusunceler harici insan oldugumuzu unutmamaliyiz.

0|0
    0|0
  • Bir insanın dövülmesi ya da öldürülmesinden zevk alacak değilim. Fakat destekte olmuyorum destek olunacak birşey yok ortada nasıl sübyancı lıkır bir sapıklıksa lgbt'de sapıklıktır, sapkınlıktır.

0|1
    0|1
  • her bireyin hayatını özgurce yaşama hakkı vardır insanlar cinsel tercihleri veya kendilerini hisettikleri cinsiyet hakkı sorgulanamaz bu bireyin en doğal hakkıdır...

1|0
    0|0
  • Allah ıslah etsin şu topları

0|0
    2|1
  • mutlu mesut yasasınlar

0|1
    0|0
  • o huyu alışkanlığı bağımlılığı bırakmalarını canı gönülden isterim dışlamam ama yaptığı şeyide asla desteklemem itici davranırım kabullenemem daha ölmedim ölmedik.

0|0
    0|0
  • Tabisi oluyorum kanks onlarda insan

1|0
    0|0
  • ne yaptıkları ve ne oldukları beni ilgilendirmez ama onlarda aklı fikri vicdanı hür olan bireyler tabii ki karşıyım

0|0
    0|0
  • Lgbt ne oluyor ki

0|0
    0|0
  • Kimsenin öldürülmesini desteklemiyoruz

1|0
    0|0
  • Dövülmelerine karşıyım destek olmuyorum

0|1
    1|0
  • Savaşda dahi savunma amacı dışında insanlar~n canına kast etmek cinayettir. LGBT yi desteklemesem de düşman da değilim.

0|0
    0|0
  • Boş oy atıyorum.

0|0
    0|0
  • Nedense aklıma hep little big (ltb) geliyor. Ltb yi severim bu arada. homofobik değilim. Benden ötede ne yaparlarsa yapsınlar. Sınırlarım içinde olmadıkları sürece sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • Profilimde:)

0|0
    0|0
  • Humanist biriyim

1|0
    0|0
  • Lezlere tam destek gelir bu siteden :D ama hiç birine karşı değilim yalnız heteroyum hayır dedikçe kimse zorlamasın. Hoşlanmıyoruz biz.

0|0
    2|0
  • kesinlikle yanlis bir tutum sacmalik bence. herkesin hayatina kimsekarusamaz

0|0
    0|0
  • Saygı duymak lazım ama benden uzak olsunlar

0|0
    0|0
  • Ben asla destek olman karismamda bana buladmasinlar yeter

0|0
    2|1
  • Desteklemiyorum ölselerde pek üzülmem nötrüm

0|0
    2|1
  • sapıklığı azğınlığı LGBT başlığı altında milleti kandırma çabası

0|0
    0|1
  • Ben normal kizli erkekli ilişkilere bile karşiyim günah olum günah yapmayun

0|0
    2|1
  • Desteklemiyorum. Ulu orta soyunmalarindan rahatsızim ama ölmeleri gerekmez

0|0
    3|0
  • bu sitede bile gördüğümde engelliyorum

0|0
    0|0
  • severim onlari

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 17

• Sevmiyorum ama saygı duyarım.
    Bir insanın dövülmesi veya öldürülmesi diğerinin hiçbir zaman hakkı değildir. Yapanlar insanlıktan nasibini almayan dar fikirlilerdir.

1|0
    0|0
  • Lgbt olsun olmasın kimsenin suçsuz yere böyle davranılmasını istemem

2|1
    1|0
  • Destekliyorum kimse kimsenin hayatina karismaz

1|1
    1|0
  • Destekliyorum
    Lut kavmi diyenler ensar vakfı ve benzerlerine baksınlar.

2|2
    1|1
  • Gbt lerin yanindayim

0|1
    0|0
  • Yanındayım

2|1
    1|0
  • Homofobik olanlardan nefret ediyorum o kadar bir lgbt üyesi olarak

1|0
    0|0
  • Kimse dövülmesin, öldürülmesin. Bundan yanayım ben

2|1
    1|0
  • Destek degılım ama köstekte değilim. Öldürülmelerinede karşıyım, karşı olduğum tek şey sapkın ilişkiler.
    Özentilerede karşıyım.
    Elinde olmayanlar var birde onlara birşey diyemem.

0|0
    0|0
  • hepsi insan. yolda ki peçeli bacılarımız gibi , dışarda sarıkla gezen dayılarımız gibi , hiç sevişmemiş ergen kardeşlerimiz gibi. hepsi insan.

0|0
    0|0
  • Destek ve her zaman

0|1
    0|0
  • bir zamanlar destekçisiydim

1|0
    0|0
  • yeni moda çıktı

0|0
    3|1
  • Herkesin kendi düşüncesi saygı duyarım ama öyle destekçisi olduğumu da söyleyemem. Nötr yani

1|0
    1|0
  • İlgilenmiyorum

0|0
    0|0
  • Destek de olmam köstek de. Öldürülmeleri dövülmeleri çok saçma ve vahşice

0|0
    0|0
  • Herkesin seçim hakkı var bu dünyada kim ne yapmak isterse yapar kimse kimseye karışıp düzenini bozamaz

toplumumuzda öyle bir algı var ki tercihleri farklı olan insanları ötekileştirmeye bayılıyorlar

e sen ötekileştirdin ben ötekileştirdim böylece bireyi toplumdan soyutladık elimize ne geçti? hiçbir şey... keşke herkes bu tarz cahilce davranışlar sergilerken ona ödül verilmeyeceğini, eline hiçbir şey geçmiceğini bilerek hareket etseler... yaptıkları tek şey karşısındaki bireyi üzüp kırmak olur onları toplumdan soyutlamak olur. Kim hak ederki böyle bir muameleyi?

1|0
    0|0
Yükleniyor...