İş yerinde yeni elemanlar sıkıntı çıkartıyor küfür ediyorlar ne yaparsam kovdutturabilirim (fabrikada) ?

İyi geceler, bu gun fabrikada yanıma 2 eleman verildi ve saat 4 de iş başına geçdim. odaya girdim selamun aleyküm, aleyküm selam hayırlı olsun dedim. 1 dakika geçmeden 1 tanesi sen okumuyormusun bir yerde diye sordu bende kazanamadım istediğim bölümü dedim. oda zaten seni bu tiple hiç bir okul kabul etmez öğrencilerin psikolojisini bozarsın dedi. bende şok oldum ne oluyor dedim içimden ve cevap olarakda ne alaka, ne demek istedin diye sordum , hiç bir şey demeden pis pis güldüler ve ilk günden kavga olmasın diye sustum. 5 dakika sonra soru sordum burada çok sıkıntı arıza çıkar hepsini gösterecem size dedim içlerinden biriside bu fabrikaya biz arızayız , fabrikada sıkıntıyı biz çıkaracaz dedi. Neyse 2 sinede 1 tarafı öğrettim ama allah bana peygamber sabrı vermiş adamları takmıyorum. Yemek molasına girdik. onlar yemeklerini yerken ben erken yiyip odama geçdim ve rahat şekilde oturuyorum. 2 si odaya geldi ohh keyfe bak kendi evinde böyle rahat oturmuyorsundur dedi artık sinirlendim ve siz sorunlumusunuz amacınız ne sizin dedim ve hiç bir şey demeden sırıtarak dışarı çıkdılar. vallahi kafayı sıyırdım bu gün. ben 20 yaşındayım onlar 26. Şİmdi size sorum şu, ben bunları kime şikayet etmeliyim bunları kovabileyim fabrikadan?

Güncellemeler:
2ay müteahhit elemanıyız ve müteahhit adanada biz ise boluda. müteahhit özel yolladı bunları fabrikaya, yani müteahhite söylesek değişmez bir şey başka bir yolu olmalı

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Onlari ise kim aldiysa onlara şikayet et.. o ne ya oyle..
    Sen tavrini koy yoksa uzerinden yururler ve bence isi de ogretme bilmislik yaparlar

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ondan sonra iş yok açız diye devlete söver onospu evlatları

0|0
    0|0
    • 2ay

kardeşim 2 side doğudan geldi ve kürtler. tek yaptıkları şey ellerinde telefon oyun oynayıp kürtçe şarkı dinlemeleri.

• 2ay

Kovdur acıma

Kızlar Ne Diyor 3

• üstün kimse ona

0|0
    0|0
  • patronuna

0|0
    0|0
  • Sıkıntı çıkarmanı sağlayıp seni attırmaya çalışıyolar heralde:s boşver bence sende aynısını yap

0|0
    0|0
    • 2ay

aynen öyle onu bende biliyorum amaçlarının o olduklarının

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...