Bu abimin hali ne olacak ya böyle?

24 yasinda ne çalisiyo ne iş ariyo akşama kadar internet cafede. Geziyo ipsiz sapsiz gece geliyo. Annem babam her aksam kiziyo söyleniyo yine aynı işlemiyo artık. Kac kere ise verdik ordan da kacti. Korkuyo çalismaya insan icine karismaya ne olacak böyle sonu hic iyi degil. Üzulüyorum bu haline. Ne yapabiliriz

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Maddi destegi kesin anlar o zaman belki.

1|0
    0|0
    • 2ay

Hic maddi destegi yok. Babam kurus vermez. Anca eline gecen bozukluklarla cafede gununu geciriyo. olmasada oyun oynayanlarin basinda duruyo onlari izliyo

• 2ay

Tecilini bozdurmuyo. Annem kendi gitti adam kemdi gelecek demis. Buda gitmiyo biturlu

• 2ay

Siz elinizden geleni yaptiysaniz gerisi ona kalmis. Atsan atilmaz satsan satilmaz evlat iste diyebilir ailen hakli olarak. Ama umarim yakin surede anlar hatasini daha gec olmadan. Sende konusabilirsin onunla bu konuyu bos bir zamanda.

En İyi Kız Görüşü

• Psikologa götürün belki bir problemi vardir ve anlatamiyordur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kötü utanç durum , bunu burda anlatman hoş değl bnce

0|0
    1|0
  • bir bok olmaz ondan yavsaklık içine işlemiş benim abim 30 una geldi oda tıpatıp aynı bir kere dövdüm burnundan kan geldi dayanamdım özür diledim keşke dilemeseydim belki adam olurdu

0|0
    0|1
  • zaman herseyın ılacıdır elbette onu calısmaya razı edecek onun ıcın herseyden vazgececıgı sorumluluk alacagı bır guzel cıkacaktır karsısına

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya bu kiz gorunce bile yolunu degistiriyo kafasini kaldirmiyo o derece utangac

• 2ay

cok ısteyecegı bırı cıkarsa yollar hep ona cıkar sabbredın

• 2ay

Ayni ben bende kizlardan utanirm yolumu deistiririm sanalda rahat konusurum boyle iste

• anana babana sor niye yapmışlar adam da haklı bende olsam bende çalışmam...

Hee pardon zaten ben de çalışmıyordum :)

0|0
    0|0
  • Babanın durumu iyise bir iş yeri açıp başına koysun değilse çalışacak yapacak bişey yok kndisi için bile olsa çalışmalı o yaşta bir insanın kuru gideri günlük 20 lira Zaten nasıl idare ediyor

0|0
    0|0
  • Hazıra alışmış hazıra

0|0
    0|0
  • Askere gitsin

0|0
    0|0
  • Psikolog

0|0
    0|0
  • askere gönderin uzman çavuş olarak kalsın

0|0
    0|0
    • 2ay

Askerede gitmiyo. Kac yil tecil ettirdiyse bir turlu gelmiyo askerlik. Buda ugrasmiyo. Gitse bile bundan bir halt olmaz onu da beceremez

• 2ay

Ya hep. ezik buyuduk o yuzden olabilir. Annemde tek oglan diye cok ustune düstu hep korktu. Ustune dustu belki ondandir

• 2ay

hmm çok pohpohlamışsınız belliki. valla ne diyim Allah kolaylık versin. bilinçli bir evlat yetiştirmemişsiniz. hep sizden bekleyecek artık para pul ilgi vs

• eski ben

0|0
    0|0
    • 2ay

Nasıl düzeldin

• 2ay

Mntikli ama bunda yok

• 2ay

düzelir ama yaş 35 40 olur

Kızlar Ne Diyor 3

• Bazı insanlar geç olgunlaşır. O da öyle biri demek ki. Sabredin düzelir.

1|0
    0|0
  • Aaa bu aynı benim erkek versiyonum. Anne baskısıyla yeni yeni dışarı çıkıyorum bende asosyallik var bende yavaş yavaş açılıyoruz işte. Halk eğitime kursa yazıldım şimdi belki sorunu vardır onunda

1|0
    0|0
  • Biz is bulsak da calissak diye ugrasyoruz adamin yaptigina bak bu kadar gamsiz olmak pess dedirtiyor doğrusu

1|0
    0|0
Yükleniyor...