Attığım söz hakkında düşünceniz nedir? Böyle adamları sevin.! ?

Böyle adamları sevin... Bu söz hakkında ki düşünceniz nedir?
Attığım söz hakkında düşünceniz nedir.? Böyle adamları sevin.! ?

Güncellemeler:
2ay Ya böyle adamlar var mı diyip durmayın bir sürü adam var böyle sadece sizin gözünüz parada pulda yakışıklılık zenginllikte ondan görmüyorsunuz olay bu bizle dertleşip onların balkonlarında ağlıyorsunuz anlatabldim mi?
2ay ...

1|2
22|2

En İyi Kız Görüşü

• Emin ol zerre para da pulda tipte değilim ama bu zamana kadar hiç sevgilim olmadı birine hayatta çok yakışıklı hemem gidip tanışmam bulmam lazım demedim demem beni seven çıkmıyor bende sevemiyorum ama sevgiyi hakettiğimi düşünüyorum kalbim bin parçaya kırıldı göz yaşlarım çok yakınım da içimi sıkan çok şey var

0|1
    0|0
    • 2ay

anlatmak ister misin? iyi bir dinleyiciyim anlayabilirim seni

• 2ay

bende teşekkür ederim aslında takip atsan bana iyi olur bende sana atardım belki bu konularla ilgili sonra konusurduk gene aynı şeyleri düşünüyoruz cunku

• 2ay

Peki

En İyi Erkek Görüşü

• soru yararlı :D ama burada sana katılıp kendilerine en çok acı çektirecek insanı bulma konusunda kadınlar aşırı yeteneklidir uyarayım :)

0|1
    0|0
    • 2ay

aynen öyle hatta katılmadan laf atıyorlar Şu an olaya bak ya :D

• 2ay

öyle olmalıda :) aklıma soru get, irdin bak bunla ilgilide sordum bir tane

• 2ay

gördüm gördüm :D

Kızlar Ne Diyor 21

• insan yaşamadan bilemiyo baştan sözde yazıldığı gibi davranıyorlar sende bu doğru kişi diyosun sonra bigün o gördüğün rüyadan tokatlanarak uyandırılıyosun öperek uyandırılanlar sadece filmlerde masallarda oluyo sanırım genelleme oldu ama yaşadığımdan çıkardıklarım

0|1
    0|0
  • Önce merhametli olup sonradan içindeki hayvan ortaya çıkıyorsa?

1|1
    0|0
  • Bir şey dicem de böyle adam yok cidden. Böyle olmaya özenen adam var, "sözde" böyle adam var, hangisi yerse diye tüm kadınlara böyle adam var, hakiki böyle adam yok.

0|1
    0|0
    • 2ay

Böyle adam var sadece siz görmek istemiyorsunuz.

• 2ay

Bin tane gördüm güya dediğim şekil gelip geçici sözde özenti başka hiçbir şey değil. Sözüm meclisten dışarı

• 2ay

sana çürükleri denk gelmiş dostum hakikati yakalayan insanlar vardır elbet

• Böyle bir sevgilim var bir çok arkadaşım yakışıklı değil zengin değil nesini seviyorsun falan filan diyen oldu ama onlara ne ki hayat benim hayatım benim önem verdiğim değerler farklı onların değerleri farklı.

0|1
    0|0
  • evet katılıyorum bu söze merhametlı adam kıyamaz sevdiğine

0|1
    0|0
  • Harika bir söz bence. En güzel kıyafet merhamet ;)

0|1
    0|0
    • 2ay

öyle:)

• 2ay

Olumsuz bakmayacaksın, herkes sürekli nerede böyle adam diyor. Var ve elbet çıkar sadece umarım bu sözdeki gibi bakış açılı merhametli erkekler cogalır umarım

• 2ay

bakalım erkekler cok böyle adam cok ben inanıyorum da görebilen olur mu hayırlısı.

• böyle adam varda sevmedik

0|1
    0|0
  • Çok doğru 😊😊

0|1
    0|0
  • Tam manasiyla kadınların ÷yüzü bunu isitiyor adıyor 😉😊☺

0|1
    0|0
    • 2ay

ama kötü adamları seçiyorlar

• 2ay

Inşallah diyelim inşa etsin yaradan😌😊☺

• Hobi olarak adam sevmiyorum

0|1
    0|0
  • Güzel söz fakat şurda yanlışın var gözü parada pulda olanlarda çok var tabi ama gözü parada pulda olmayan karaktere önem veren kızlarda var sadece ne yazıkki nesilleri tükenmek üzere tıpkı böyle adamların tükenmeye başlaması gibi

0|1
    0|0
    • 2ay

olabilir ama ben adamların gene agırlıklı olarak cok bozulmadığı kanısındayım kızlarımızın daha cok değiştiğini düşünüyorum

• 2ay

belkide, cürükler cogalınca iyi şeylerde gözükmemeye başladı..

• 2ay

Malesef...

• Gereksiz

0|1
    0|0
  • Doğru

0|1
    0|0
  • Böyle adamlar kaldı mı daha

0|1
    0|0
    • 2ay

ya şu sözden nefret ediyorum ama niye olmasın yaaaa

• 2ay

Neden olsun söylesene neden yani herkes kendi cıkarını düşündüğü bu hayatta hiç bişey olmaz olursa da nadirdir

• 2ay

hayır bazıları kendini sevgiye adar merhamete iyiye güzelliğe adar onların hayatında çıkar olmaz sevgiden başka birşey yoktur içlerinde.

• çok doğruda kaldımı böyle?

0|1
    0|0
    • 2ay

Görmüyuorsunuz ki bence bir sürü adam var böyle

• 2ay

ben üstüme alınmadım :) ama şunu diyim sırf sizin gibiler sewmiyo diye kadınlar baska erkeklerle para pul vb için ewleniyor bütün kadınlar sewdiği adamla ewlenmek ister ve çoğu paraya bakmaz senin dediklerin nadir ona bakarsan bir kız sırf güzeldiye onla ewlenen erkeklerde war

• 2ay

ya bir erkek kızda güzellik aramaz mesela ama bir kız bu devirde özellikle bir erkekte güzellikte arıyor yani hiç tanımadan ya cok güzel adam diyip cıkıyorlar kendinlerini harap ediyorlar sonra. güzellik kadınların doğasında var o kadar makuaj beğenilmek için hep, güçte erkeklere yakışan birşey mesela.

• merhamet? Adam?

aradaki 7 farki bulun ve haber edin gencler

0|1
    0|0
  • Öküz sevmeyin adam sevin diyor

0|1
    0|0
  • Olmuyor işte öyle

0|1
    0|0
  • Bende istiyorum bundan

0|1
    0|0
  • sanki var da

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...