Hocam Bana Sağ Kolum Ol Dedi?

Arkadaşlar hoca bana 1.5 senedir taktı. Sürekli bana soru soruyor sağ kolum diyor böyle ahlaksız laflar ediyor. Tacizlerinden çok sıkıldım ama notumu düşürür taktik verin?

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• E yuh artık ya çivisi çıktı okulların iyice, sağ kol ne demek ayıptır ya gel şeyim ol deseymiş tövbe tövbe

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Uzak dur ve yuz verme fazla da bulunma yanjnda asiri rahatsiz ederse okul yonetimine bildir.

0|0
    0|0
    • 2ay

kanitlayamazsam ben zor duruma dusucem ama yine

• 2ay

Bana verilen rahatsizligi dile getiriyorum de kanit felan gerekmez en azindan bir uyari olur ona.

• 2ay

ona uyari olurda sonra ben o dersten artik nasil kalirim belli degil

• ne sağcıyım de ne solcuyum orta yolcuyum orta yolu bulun ortası nrreye denk geliyorsa

1|0
    0|0
  • sol elim dese daha fena

1|1
    0|0
  • korece yazan bura TR kore değil

0|0
    0|0
    • 2ay

? 😂😂 merak ettim olay ne nereye yazmışlar

• 2ay

@Edyline ondan değil de... kadınlarla pek dalaşmıyorum tehlikelisinizzzzz... tartışma olunca genelde kacarım sağınız solunuz belli olmuyor ki... :) :) :)

• 2ay

Bence de öyle yapmalısın 😈😈😈😂😂

• Milli Eğitim Bakanlığına dilekçe yaz teftişe geldiklerinde sözlü olarak şikayetini bildir ya tahini çıkar ya da meslekten feragat ederler.

0|0
    0|0
    • 2ay

kanitlayamazsam ben zor duruma duserim ama yine bana olur olan

• 2ay

Tabikide alıyorlar önce açığa alırlar sonra geçmişini araştırıp karar verirler.

• 2ay

tesekkurler

• Sağ kolum ol demesindeki amaç ne

0|0
    0|0
    • 2ay

ya ben yanlis anladim desem sadece bu degil yani gozumun icine baka baka biyiklarini buruyo adam

• 2ay

Resmî bir suç duyurusunda bulunamazsın kanıt olmadığı için. O yüzden kendin halletmen gerekiyor. Kaçıncı sınıfsın

• 2ay

lise son

• Nasıl yani biraz daha açıkla

0|0
    0|0
  • sağ kolum taciz mi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hocan o soru soruyorsa belki senin bilgili olmanı önemsiyor, sağ kolum yani yetişdirdiğim en iyi öğrencileriden birisin anlamında ola bilir. taciz diye %100bildiğin bir şey yoksa abartman gerekmez.

0|0
    0|0
    • 2ay

ya durum daha farkli yarisini bos verdigim kagittan 80 almisligim var derste en one tek oturtuyo beni gelip yanimda oturuyo surekli bakislarida bir degisik bir kac arkadasimda farkinda durumun

• Şikayet edin

0|0
    0|0
  • notunu düşürecek diye göz mü yumacan?

0|0
    0|0
    • 2ay

son sınıfım derste önemli diploma notumu cok etkiliyo

• 2ay

ya son sınıf ol o hoca girmezde başkası girer

• sağ elim ol dememiş allahtan

1|0
    0|0
    • 2ay

yani bence onu ima etti gozume baka baka biyiklarini buruyo adam surekli nasil oldugunu anlamadigim bir sekilde yazili notlarim yuksek geliyo kagidi kendi mi dolduruyi manyak anlamiyorum ki

• Sağ kolum ol kötü bişey değil ki hersey de yanlış anlamayın hocalar hep bana derdi

0|0
    0|0
  • Sağ kolum ol demesi cinsel değil bu bir. Gerçekten böyle bir düşüncen varsa uzak dur bu iki. Aldığın notlar yükseksr düşük sözlü veremez şikayet edersin bu üç. Gerçekten böyle hissediyorsan ailene şikayet et bu dört.

0|0
    0|0
Yükleniyor...