İstanbul Anadolu yakasında en güzel ilçe? Avrupa yakasında en güzel ilçe hangisi?

Avrupa yakası için Beşiktaş Anadolu yakası için Kadıköy diceksiniz büyük ihtimalle ama pahalı olmasın bunlar haricinde güzel bulduğunuz uygun fiyatlı semtler?

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• avrupa yakası beyoğlu bence huzurlu hissediyorum
    anadolu yakası şeytanbeyli :D :D her gün 5 boyutlu belgesel izlemek gibi

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Anadolu yakasında medeni demokrat bir semtte yaşamak istiyorsan tartışmasız Kadıköyü tercih etmelisin. Sen bütçeni şartlarını detaylı belirt ben sana fikrimi daha net söylerim.

1|0
    0|0
  • Bağcılar ve fikirtepe

1|0
    0|1
  • İstanbul Avrupa yakasında benim bildiğim en ucuz kiralar 1000-1500 TL arası. Beylikdüzü ve Esenyurtu saymıyorum : )

1|0
    0|0
  • Bağcılar kadar orjinal insanların olduğu bir yer olamaz. Haftasonları safariye çıkmak için müthiş bir ilçe

1|1
    0|0
  • Beykoz gibi yer var mı bırakın huzur kokuyor yahu.. bir balık ekmek yaparsın akşam üstü oh mis.. ya da Anadolu kavağı falan huzur mu seviyorum ne

1|1
    0|0
  • Anadolu yakasında maltepe kartal pendik gibi yerler de güzel. Tuzla kurtköy ama oraların güzel yerleri belirli kesimde. Kadiköy ya da beşiktaş komple güzel bence

1|0
    0|0
  • kadıköy gibisi yok bence doğma büyüme oralıyım alıştın onun dışında küçükyalı var

1|0
    0|0
  • Avrupa'da Beşiktaş

1|0
    0|0
  • Üsküdar taksim

1|0
    0|0
  • Mecidiyeköy e gel :)

1|0
    0|0
  • çengelköy
    sarıyer

1|0
    0|0
  • anadoluda kavacık üsküdar avrupada florya tarafları belki

1|0
    0|0
  • umraniye esatpaşa falan her yere merkezi yerler

1|0
    0|0
  • Anadoluyu bilmem ama Avrupa yakası BAĞCILAR

1|0
    0|1
  • avrupa yakasının çoğu güzel

1|0
    0|1
  • bostancı

1|0
    0|0
  • Üsküdar. Avrupa settir et heryeri pahalı

1|0
    0|0
    • 2ay

Avrupa yakasında oturuyorum şu an varoş diye bilinen semtlerinden birindeyim Hakkaten burda bile kiralar ve ev fiyatları uçmuş durumda

• 2ay

Hem pahalı hem kalabalık stres yuvası gibi İstanbul

• 2ay

Katılıyorum. İnsanları cins

Kızlar Ne Diyor 5

• Avrupa yakasında Küçükçekmece, Anadolu yakasında Pendik. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli semtler

1|1
    0|0
    • 2ay

Başka var mı önerdiğiniz?

• 2ay

Bahçelievler, Üsküdar, Maltepe, Kadıköy, Kartal, Ataşehir, Fatih, Eyüp benim aklıma bunlar geliyo

• 2ay

Teşekkürler

• pendik, kartal, üsküdar 😂

2|0
    0|0
  • Kadıköy/Taksim

1|0
    0|0
  • Anadolu yakasında Kuzguncuk, Avrupa yakasında Beyoğlu

1|0
    0|0
  • Çemgelköy