2. darbe ekimde olacak diyorlar tüm siyasiler tarafından bekleniyor ve açıklama yapılmış sizce olabilir mi olursa nolur?

Daha kanlı olacak diyorlar ve iç savaş uyarısı yapılmış. Aşiret anlaşmaları yapılmış doğu ile bizleri birbirimize düşürmek akpli ile chpliyi birbirine düşürmek türkle kürdü sünni ile aleviyi birbirine düşürmek istiyorlar arkadaşlar onbeş Temmuz gecesi nasıl her insan öfkeliydi. İnsanların psikolojisi ile oynanıyor LÜTFEN BİRLİK OLALIM LÜTFEN KANMAYALIM. ben bir Atatürkçüyüm ben laiğim ama ben her görüşten insana hümanist olabilirim bana ve insanlara zarar vermedikçe o düşünce. Lütfen siz de başka düşüncelere saygılı olun lütfen bu oyuna gelmeyelim iç savaşla karşılaşmayalım Birlik olmakla karşılaşalım... Bu vatan hepimizin. Ankette düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum. Askerlerimizi de sevelim arkadaşlar onlar emir mağduru. Ve vur emri gelirse kafama sıkarım diyenleri vardı içlerinden. Lütfen kendi ülkemizin askerini öldürmeyelim.. Bu işin içinde rütbeliler var emri veren onlar..

• Başka görüşlere saygılıyım
    25% (3)27% (4)26% (7)Oy Ver
  • Başka görüşleri kabul edemem
    25% (3)0% (0)11% (3)Oy Ver
  • Vatanımı seviyorum birlik olma zamanı
    50% (6)73% (11)63% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• 1 - Balyoz ve ergenekon saçmarıyla içeriye attıkları tüm komutanları yalvararak göreve getircekler.
    2 - Orduyu güçlendireceksiniz emir komutayı düzeltip adam gibi birini Genelkurmay başkanı yapacaksınız. Osman Pamukoğlu gibi..

2|1
    0|1
    • 2ay

Osman pamukoğlu bende severim önemli birisi

En İyi Kız Görüşü

• siz darbeyi 15 temmuzdaki gibi sanıyorsunuz sanırım. GERÇEK bir darbe girişimi olursa camdan kafamızı çıkarıp bakamayız bile. önce giderler erdoğanı binaliyi alırlar. biz bir sabah bir kalkarız her yerde asker var evden dışarı çıkamayoruz olur.15 temmuzdaki darbe girşimi filan değildi arkadaşlar. dediğim gibi darbe olucaksa buna karşı olanlar bu işin içinde olmayanlar bilemez ne zaman olucak. panik yaratmak için atıyorlar böyle zannımca. ayrıca çok kişiyi görevden ihraç ettiler içeri attılar bir ASKER ASLA VATAN HAİNİ OLAMAZ. asker olmak kolay değil askeri vazifeler de kolay değil. ü fetö sayesinde göreve gelmiş askerler bile askeri disiplinden muaf olmuşlar. ben sanmıyorum askeriyenin içinde fetönün adamlarının kaldığını. masum insanları bile içeri attılar. sakin olun.

1|1
    0|0
    • 2ay

Ben onbeş Temmuzu gerçek bir darbe saymıyorum zaten fakat haberde yapılan böyle bir haber vardı bu uyarılar vardı. Bence ciddiye alınmalı bir yandan. Bilinçlenmek hiçbir şekilde kötü değildir

• 2ay

bak ne güzel diyosun BİLİNÇLENMEK. bu ülkede bu kelimenin baş harfi bile yok.

• 2ay

Haklısın

Erkekler Ne Diyor 6

• Aklımızı kullanırsak sıkıntı olmaz

1|0
    0|0
  • kardeş salak salak konusmayın ya darbe olacak olsa kımsenın ruhu duymaz sabah kalktıgımızda etraf asker dolar oyle anlarız anca

0|0
    0|0
    • 2ay

Haberleri izlemedin sanırım

• 2ay

arkadasım oyle sey olmaz kımsenın ruhu duymaz valla gıder yayınları ınternetı her seyı keserler tm askerı bırlıkler toplu halde devlet buyuklerını tutuklar flan fılan sabahleyınde trt de acıklanır zaten darbe oldu dıye bu ısler boyle

• Adamlar kurguladı diyoruz inanmadınız.
    Şimdi ise filmin yanıtımını yapıyorlar.
    Ne olsa koyunlar fragmana bakıyor.

0|0
    0|0
  • Kanka sakın ol çok çok ölürüz vatan uğruna 😊

0|0
    0|0
    • 2ay

Sakinim ben. Kimse ölmek zorunda değil. Gelişmiş ülkeler vatanlarını ölerek değil teknoloji bilim akıl ile koruyor. Bizde bunun cefasını çekeriz çünkü geri kalmış ülke:) bilim e verilen önem 0 bile denilebilir. Bu yüzden her zaman savaşlar böyle ülkelerde olur. Ah keşke kimse ölmese. Her gün haberlerde mutlaka asker ölüyor. Burda büyük bir istikrarsızlık var nereye gittiğimizi bile bilmiyoruz, amaçsız bir ülke olduk sanki.

• 2ay

Konumumuz gereği bilim haricinde ugrasilacak okadar mesele var ki ona sıra gelmiyor. Ülkemizin gelişmesini dünyada isteyecek 2 veya 3 devlet vardır gerisi hikaye. Dediğin gibi keşke bilimde teknolojide çağ atlayabilsek ama olmuyorsa da imanimiz yeter.

• 2ay

Keşke inancı millete değil bireye yöneltseniz. Şayet millet insanlardan oluşur ve insanların farklı inancı olabilir. Atıyorum sen müslüman ben Hristiyan bir başkası bir başka inanca sahip olabilir ama hepimiz insanız değil mi hepimizin hisleri var. Keşke kimse kimseye inancını dayatmasa. O zaman başlayacağız ilerlemeye

• Avuçlarını yalarlar eski Türkiye değil

0|0
    0|0
  • Bu ülke tecrübeli artık bir şey olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Lütfen kanmayalım yazmışsın caps locku açarak da sen kanma asıl, biz iyiyiz rahat ol

0|0
    0|0
    • 2ay

Amacın nedir birlik olma düşüncesine karşı bir zıtlığın mı var? :) bu yazıda ne dokundu sana? :))

• Tabii randevu defterine de kaydettirdiler. Abi öyle bir şey olsa haber mi verirler😂

0|0
    0|0
    • 2ay

Bomba günleri konsoloslukta yayınlandı ama

• 2ay

Tamam kanka👍🏽

• 2ay

Peki kanki

Yükleniyor...