2. darbe ekimde olacak diyorlar tüm siyasiler tarafından bekleniyor ve açıklama yapılmış sizce olabilir mi olursa nolur?

Daha kanlı olacak diyorlar ve iç savaş uyarısı yapılmış. Aşiret anlaşmaları yapılmış doğu ile bizleri birbirimize düşürmek akpli ile chpliyi birbirine düşürmek türkle kürdü sünni ile aleviyi birbirine düşürmek istiyorlar arkadaşlar onbeş Temmuz gecesi nasıl her insan öfkeliydi. İnsanların psikolojisi ile oynanıyor LÜTFEN BİRLİK OLALIM LÜTFEN KANMAYALIM. ben bir Atatürkçüyüm ben laiğim ama ben her görüşten insana hümanist olabilirim bana ve insanlara zarar vermedikçe o düşünce. Lütfen siz de başka düşüncelere saygılı olun lütfen bu oyuna gelmeyelim iç savaşla karşılaşmayalım Birlik olmakla karşılaşalım... Bu vatan hepimizin. Ankette düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum. Askerlerimizi de sevelim arkadaşlar onlar emir mağduru. Ve vur emri gelirse kafama sıkarım diyenleri vardı içlerinden. Lütfen kendi ülkemizin askerini öldürmeyelim.. Bu işin içinde rütbeliler var emri veren onlar..

• Başka görüşlere saygılıyım
    25%(3)26%(7)Oy Ver27%(4)
  • Başka görüşleri kabul edemem
    25%(3)11%(3)Oy Ver0%(0)
  • Vatanımı seviyorum birlik olma zamanı
    50%(6)63%(17)Oy Ver73%(11)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...