Üniversitelerin için de öğrencileri takip etmek için felan sivil polis vb. Kişiler olabilir mi?

Üniversitelerin için de öğrencileri takip etmek için felan sivil polis vb. Kişiler olabilir mi? Okulda otururken arkadaşlarla Fetö kapsamında atılan memurları konuşuyorduk arkadaşlarla arkamıza yaklaştı hafiften bu konu açılınca yanımıza oturdu 60 yaşlarında fransızca öğretmenliği okuyor kimliğini gösterdi %80 engelli kartı var ama engeli yok
Pasaport u felan var ama hademe kılığında geziyordu kimlikleri görmeden hademe sanmıştım önlük lü felan

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• kampüste her zaman sivil polis vardır. bazı sınıflarda öğrenci gibi olanları bile var

0|0
    0|0
    • 2ay

Şaşırdığım birde şu var onun kampüsü farklı ilçede bizim kampüste ne işi vardı

• 2ay

Emin değilim sadece şüphelendim bizden büyük abiler var onlarda dedi yanımda ki arkadaşlar da sadece ben değil

• 2ay

öylesine biridir belki. ama görevli siviller her zaman var kanun bu

Kızlar Ne Diyor 2

• sanmıyorum. ama kampüs çevresinde güvenlik görevlilerinin içine polisler atarlar. o engelli olayı da %80 ne engeli varmış? belki yaşlıdır ve bir konuda özrü vadır

0|0
    0|0
    • 2ay

Fransızca öğretmenliği nasıl kazanıldı işte engel varsa o yaşta engelli birinin ne işi olur fransızca öğretmenliği ile bir de şu var onun kampüsü farklı ilçede bizim kampüste ne işi var

• 2ay

olabilir. üniversitelerde çeşit çeşit insan var.

• 2ay

Birde şu var sadece biz değil bizden büyük abilere bahsettiğimiz de onlarda öyle olabilir dedi

• sanmam ya ne alaka :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Aşağıdaki Erkeklerin attığı görüşler daha mantıklı devlet hepimizi öğreniyor biliyor gibi bir his var içimde

• 2ay

Sıra üniversiteler derken küçümsüyorsun sanki liseden bahsediyoruz memur vs. Biliniyor öğrenci bilinmiyor onun için ben üniversitelerin daha önemli olduğunu düşünüyorum ayrıca şunuda söylemek isterim üniversite de hiç geyik muhabbeti yapmadım

• 2ay

tamam sen algılamamaya devam et ben başka sorulara gideyim hadi hoşçakal :D

Erkekler Ne Diyor 2

• malesef ki YÖK ve işbirlikçi sözde güvenlik olan ancak polis görevinde faaliyet yürüten guvenlikciler var

0|0
    0|0
  • Olamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...