Güzellik neden önemlidir ?

bazen gerçekten anlamıyorum :D guzellık ınsana ne katıyo guzel olmanın onemı ne ki xcbvşlxcb

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında önemli olan güzellik değil estetiktir yani insanın bakışı güzelliğe odaklanmaz estetiğe daha çok odaklıdır ve estetik anlayışı da eğitimi kadardır

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ciddi bir soruysa bende ciddi bir cevap verim :) Su anda daha bilim tam olarak neden "güzelligin" bu kadar önemli ve tam olarak güzelligin sirrini (Simetri, feminenlik/Maskulenlik...) bilmiyor. Ama degisik teoriler var, mesela güzelligi büyük bir ölcüde simetri belirliyor ve simetri de sadece saglikli sistemlerin üretebilecegi birsey... bu nedenle güzellik de saglik sinyal ediyor. E evrim teorisinden alinti yaparsak -->Survival of the fittest-->insanlar "Güzel" insanlarla birleserek yasamda kalma sansi yüksek nesiller dogurmak istiyor... yani güzellige duyulan hayranlik bu ic güdüden kaynaklaniyor... bir journal da böyle okumustum :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Güzel olan çeker. bir kadının bunu sorması garip.

0|0
    0|0
  • hem güzel sözcüğünü kullanıp hem neden önemlidir diyorsun. güzel olduğu içindir... adı üzerinde "güzel!"

0|0
    0|0
  • insan güzel olanı sever. bu insanın doğasında olan bir şey. içimizde böyle bir iç güdü var. simetrik olan şeyleri seviyoruz

0|0
    0|0
  • bakmak huzur verir de ondan = ))

0|0
    0|0
  • Çirkinsin ondan bu soru sanırım 😂

0|0
    0|0
  • Güzellik önemli değil güzel bakmak önemli

0|0
    0|0
  • Desene sende ben gibi çirkinsin

0|0
    0|0
  • distan ice dogru doner buisler

0|0
    0|0
  • Çok önemli 😂

0|0
    0|0
  • Herkes iç güzelliğe bakmaz adriana gibi olmayada gerek yok yüzüne bakılsın yeter bence

0|0
    0|0
  • Güzellik kişiye göre değişir :) leyla çok çirkinmiş ama mecnunn onu çok sevmiş :)

0|0
    0|0
  • güzellik sadece yatakda kullanılan birşey gerisi boş önemli olan karakter

0|0
    0|0
  • Meyve alırken çirkinleri mi seçersin guzel gorunenleri mi

0|0
    0|0
  • bildiğin güzel işte nasıl bir açıklama bekliyosun ki :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Neden bu kadar önem verdiklerini ben de bilmiyorum. Dağ gibi çocuklar görüntüm yüzünden önümde şekilden şekle giriyorlar hahahaskdkd komediler ya

0|0
    0|0
  • Hosumuza gıdıyo goze ıyı gelıyo pozıtıf enerjı verıyo 😄😄

0|0
    0|0
  • Bilemem değer biçen sizsiniz

0|0
    0|0
  • Tatlım valla bir adriana lima sharon stone ve scarlet johnson (kesin yanlış yazdım) olmadığım için güzellik insana ne katıyor bilemicem

0|0
    0|0
  • Manava gittiginde neden cürük degilde taze meyve alirsin? Bununla ayni gibi :)

0|1
    0|0
  • Çünkü insanlar genellikle tanımadığı bir ise ilk dış görünüşe bakar

0|0
    0|0
Yükleniyor...