Yazmayı ben gibi seven var mı?

Ben şuna inanırım. İnsan tek başına mutlu olamaz. Tek başına özgür olabilirsin ama mutlu olamazsın. Özgürlük her zaman mutlu olmak değildir. Özgürlük, bazen insanın kendi içinde hapsolmasıdır bence. Özgürlük bazen yanlızlıktır. Belki de böyle zamanlarda yazmak en iyisi... kelimeler bize arkadas olabilir.

0|1
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bazen kelimeler arkadasin olur..
    Bazen notalar...
    Gun gelir yalnizlik en buyuk dostun olur 4 elle sarilirsin gun gelir en buyuk dusmanin olur.. Kacmak ister yalnizliktan bu sefer o sana 4 elle sarilir...
    Hayat bazen üstüne kosarak gelir kacarsin saklanacak yer ararsin.. bazen sen onu kovalarsin yakalamak en buyuk keyif olur..
    Yazarsin bazen anlamsizca icini dokersin rahatlarsin... bazen yazdiklarin icini karartir silmek istersin..
    Insaniz hepimiz hatalarimizla variz her hata bizi biraz daha hapseder kabugumuza ama ne anlami var o kabugu kirmadiktan sonra... ♥

1|0
    0|0
    • 2ay

Kabuğu kırmak... mesele bu evet ama o kabuğu biz mi kırmalıyız, başkası mı?

• 2ay

hayat uzun bir maraton biz kirmaliyiz ama hayatimizda yasadigimiz her tecrube her aci her tatli ani unutulmayan her ask karsilik bulamayan sevgiler üzülen kalplerimiz.. hepsi kabugumuza vurulan bir cekictir.. biz kirmaliyiz ama ailemiz arkadaslarimiz asklarimiz hepsi de birer cekic darbesi vurmali..

En İyi Kız Görüşü

• Yazınca söyleyemediklerimi gizliden gizliye ifade edebiliyorum ya ışte o beni mutlulukla kavuşturuyor muhteşem bir duygu 😊

1|0
    0|0
    • 2ay

Kesinlikle öyle 😊 Özgürce dökebiliyoruz yazıya duygularımızı

Erkekler Ne Diyor 3

• Biraz aksini düşünüyorum malesef. İnsan tek başına mutlu değilse hiç muylu olamaz sadece bir dilenci olur ve yazmak özgürleştirmez düşünce özgürleştirir

0|0
    0|0
    • 2ay

Bence yanlız mutlu olamazsın, sadece rol yapabilirsin. Çünkü yanlız olamamak doğal bir ihtiyaç doğal bir mecburiyet

• 2ay

Evet ama nereye kadar?

• 2ay

ne nereye kadar

• haklısınız

1|0
    0|0
  • ben severim yazmayı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok severim çok

1|0
    0|0
  • Katılıyorum. Yazmak hem ruhen hem de zihnen insanın gelişmesine, iyi hissetmesine sebebiyet veriyor.

1|0
    0|0
    • 2ay

Yazdığım zaman kendimle paylaşıp rahatlıyorum

• karalarım öyle biri okusun diye yazmam

0|0
    0|0
    • 2ay

Yazıyı paylaşmak güzel oluyor

• 2ay

.. ama okumayı severim var mı özellikle paylaştığın bir yer

• 2ay

Hayır yok ama düşünüyorum ve istiyorum. İlerletebilirsem , daha doğrusu daha güzel yazabilirsem kitap çıkarmak isterim

Yükleniyor...