Diyelim ki ölmek istiyorsunuz ama herhangi bir sebep yüzünden vazgeçmek zorundasınız bu sebep ne olurdu🤔🤔🤔?

Diyelim ki ölmek istiyorsunuz ama herhangi bir sebep yüzünden vazgeçmek zorundasınız bu sebep ne olurdu🤔🤔🤔?

• Ailemin ne kadar üzüleceğini düşünüp vazgeçerdim..Diyelim ki ölmek istiyorsunuz ama herhangi bir sebep yüzünden vazgeçmek zorundasınız bu sebep ne olurdu🤔🤔🤔?
    28% (5)33% (1)29% (6)Oy Ver
  • Sevgilimi/eşimi düşünürdüm yapamazdım..Diyelim ki ölmek istiyorsunuz ama herhangi bir sebep yüzünden vazgeçmek zorundasınız bu sebep ne olurdu🤔🤔🤔?
    6% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • Günah olduğunu düşünür vazgeçerdim..Diyelim ki ölmek istiyorsunuz ama herhangi bir sebep yüzünden vazgeçmek zorundasınız bu sebep ne olurdu🤔🤔🤔?
    44% (8)33% (1)43% (9)Oy Ver
  • Hiç bir şey beni kararımdan döndüremezdi, uygulardım..Diyelim ki ölmek istiyorsunuz ama herhangi bir sebep yüzünden vazgeçmek zorundasınız bu sebep ne olurdu🤔🤔🤔?
    22% (4)34% (1)23% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ailem yok sevgilim öldü illa sebep arıyosam Allahtan korkarım yoksa şimdiye atmıştım kendimi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah c. c. Ve sevdiklerim sevenlerim ☺️

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• allah korkusu olmasa yaşama sebebım yok. olsa ıdı cocuklarım ıcın herhalde

2|0
    0|0
  • O raddeye gelmişsem herkesten uzaklaşmışım demektir. Kendimi intihar ederim :)

1|0
    0|0
  • ketılın fişi prize takılı kaldıysa çok pis bir his :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ailem üzülür bir de daha uğraşmadım ki bir şeyler için içimde kalır biraz çabalamadan ölüp gidersem

1|0
    0|0
  • C yi seçtim çünkü heralde kimseyi dusunmem karar vermişsem..

1|0
    0|0
  • Ahiretteki sıkıntılar daha büyük akılli bir insan intiharı asla dusunmemeli

1|0
    0|0
  • o kararı verdiysem geri dönüşüm olmazdı

1|0
    0|0
  • Ölmeyi göze almışsam ztn o an kimseyi düşünemem.

1|0
    0|0
Yükleniyor...