Biseksüel ilişkiye karşı bakış açınız?

Açıkcası hem erkekler hemde kızlar ilgimi çekiyor. Uzun zamandır erkeklerle takılıyordum ancak artık soğudum bir nevi beni anlayacak biriyle birşeyle yaşamak istiyorum. Ancak fakültemde ilk senem insanlara bunu açıklamam garip mi kaçar? Yani bir ton laf duyarım büyük ihtimal. Fakültelerinden bir kızla konuşuyordum aramdamızdakini kesmem daha mantıklı mı olur?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• bir escinsel olarak soylemeliyimki.. cevrene aciklaman icin cok erken gercekten uzun sure dostlugunu surdurdugun insanlarla paylasmalisin şimdilik okul ortamına bukadar kisa sure de aciklaman can sıkıcı olabilir.

1|0
    0|0
    • 2ay

Açıkcası en yakın arkadaşıma açıklamak istemiyorum. Sonuçta her ona yaklaştığımda kafasında bir soru işareti bırakmış olurum. Gizli bir şekilde yaşayıp emin olursam söylemeyi düşünüyorum daha mantıklı olur değil mi

• 2ay

yani dostluğun saglamligi ile alakali bence. mesela ben 2 samimi arkadasima soyledim yuzune bakip yalan soylemektense soylemeyi tercih ettim gercekten dostum ise yanimda kalmaya devam etsinler diye dusundum oylede oldu tabi bu sekilde bir kaygin varsa soyleme elbet. ama bayanlar daha ilimli yaklasiyo bence böyle seylere.

En İyi Kız Görüşü

• niye insanlara açıklama gereği duyasın
    herkesin kendi tercihi
    kendi seçimi
    bir yönelimin var diye
    bu yönelimi bağıra çağıra
    herkese duyurman gerekmiyor
    bir kızla o ilişki adına konuşuyorsan
    konuşman ilerleyince
    sadece ona bu durumu açıklarsın
    devam eder
    ya da etmez

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Olumlu bakmıyorum bana göre sapıklık boyutunda hem cinse ilgi duymak ama senin tercihin.

1|0
    0|1
  • Olumlu

1|0
    0|0
  • Açım yok

1|0
    0|0
  • Ben heteroseksüelim. Tercihine saygı duyuyorum. Tavsiyem ilk 2 sene kimseye söyleme insanlar belli olmaz

0|0
    0|0
  • normaldir bana göre başkasını bilemem

0|0
    0|0
  • Tarafını seç, arak from twix

0|0
    0|0
  • Haklı olabilirsin ama bende senin gibi dusunuyordum simdi erkeklerin hunhar ve duygusuz olmasi yuzunden tekrar kizlara ilgi duyuyorum ama onlari erkek gibi kullaniyorum tek fark

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Herkese ilan etmek zorunda değilsin

1|0
    0|0
  • Bende biseksüelim en güzeli

1|0
    0|0
Yükleniyor...