BEN KENDİMİ ÇÖZEMİYORUM'DA :)?

Bir insanın bana karşı yanlışını gördüğüm an bu en ufak arkadamdan konuşması olabilir yakaladığımda o insandan soğuyorum direkt hayatımdan siliyorum ne zmaan birine ihtiyacım olsa işim var yoğunum meşgulüm bin saat sonra cevap vermeler aradığım da açmamalar yüz yüze gelince görüyorum telefon elinden düşmüyo bide görmedim ayaklarına yatmıyorlar mı ama onların bana ihtiyacı oldu mu hayır diyemiyorum koşuyorum yanlarına kendime çözüm bulamıyorum ben değil de insanlar bana gelsin Ya ben mesaj atmadım mı kimse mesaj atmıyo sebebini sorduğum da da hep bir bahane bana çözüm bulurmusunuz? :)

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Evet aslında bende tam öyle olmasamda kısmen öyleyim ama biranda kestirip atmamalısın yani en azından ufak şeyler için değer verdiğin insanı atmicaksın sendede hata olabilir ki zaten bu şekilde olumlu bir sonucada varılmaz bence.

0|0
    0|0
    • 2ay

Elimde değil karakterim de öyle yapı var düzeltemiyorum çok değer veriyorum yanlışını görünce de koyuyor bana ve siliyorum öyle cezalandırıyorum kendimce tabi karşıda ki insanın umrunda bile olmuyor

• 2ay

İnan artık insanlarla uğraşmak ne düşündüğünü düşünmek bana Gereksiz geliyor çünkü her zaman onlar haklı

• 2ay

Sende haklısın ama biranda kesirip atman yanlış sadece en azından ufak şeylerde.

• Çözümü yok bendede var😣

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...