Bu sitede düzgün sorulara neden cevap verilmiyor?

Gerçekten yardım isnenen sorulara kimse tenezzül edip cevap vermiyor. Cevap alabilmek için illa kıcım nasıl diye mi sormak gerekiyor?

0|1
12|33

En İyi Erkek Görüşü

• Ben cevap veriyorum ama destan gibi uzun yazanları okumaya sabrım yetmiyor, kısa ve net yazılsa iyi olur detay

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Durumun ciddiyetine bağlı olarak cevap veriyorum. Bildiğim, hakim olduğum bir konu ise bir derece, gerçekten yardım arayanlara da bilmediğim konu hakkında yorum yapmak istemem açıkçası. Kaldı ki bu sitedeki çoğu soru "sevgilim beni aldatıyor ne yapmalıyım, sevgilim benimle beraber olmak istiyor ne yapmalıyım, sürtünmeyle ilişkiye girdik hamile kalır mıyım" tarzında şeyler. Kimsenin ilişkisine de burnumu sokma gibi bir hakkım yok sanırım?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• elimden geldigince yardım isteyen insanların sorularına cevap vermek için çabalıyorum ama gözden kaçanlar olabilir
    sandıgın gibi degil yani

0|0
    0|0
  • Cevap veriyorum

0|0
    0|0
  • Yanlış bilgilendirmemek için bilmediğimiz şeylere burun sokma yanlısı değiliz. Niye boşuna umutsuzluğa kapilasin, korkasin, uzulesin?

0|0
    0|0
  • Öyle, nerde boş beleş soru oraya yığılırlar. Düşünce gerektiren sorularımın 20'den fazla görüş aldigini gormedim.

0|0
    0|0
  • bende bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Salla ya

0|0
    0|0
  • Kiç deği meme

0|1
    0|0
  • Ben veriyom valla sor söylüyeyim :D

0|0
    0|0
  • Bilgim varsa her soruya cevap verırım

0|0
    0|0
  • Farkındayım geneli öyle Xper kasmak için uğraşıyor. Ben yardım edebildiğim kadar cevaplamaya çalışıyorum. Xper kasınca ne geçiyorsa ellerine

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Belden asagi dusunen bir topluma ne sorucaksin.

0|0
    0|0
    • 2ay

Haklısınız. Yine de arada birkaç tane düzgün insan çıkar cevaplar diye soruyoruz.

• fikrim olan konulara yazarım düzgünce

0|0
    0|0
  • Malasef bu sitede göööt prim yapıyor

0|0
    0|0
  • Ciddi sorulara pek denk gelmiyorum denk geldiğim zaman da cevap veriyorum

0|0
    0|0
  • Sorular uzunsa veya önemsiz fazlaca detay içeriyorsa kullanıcılar yorumlamaktan kaçınabiliyor.

0|0
    0|0
  • Alkış

0|0
    0|0
  • Sana cvp vermeyenler denk gelmis. gayette yardimci oluyorum sahsen, problem nedir acaba

0|0
    0|0
  • Ben veriyorum valla baskası beni ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • öyle sorman gerekiyomus sanırım :( ://

0|0
    0|0
  • Malesef öyle cicim

0|0
    0|0
  • Doğru kişilere sormamissindir. Sorun nedir peki?

0|0
    0|0
    • 2ay

Teşekkürler. Sadece genel anlamda bir farkındalık oluşturmak için sordum. Tabi benim de gerçekten cevap isteyen soru sorup, cevap alamadığım oldu.
      Bazı sorulara bakıyoruz insanlar gerçekten zor durumdalar ya da bir bilgi almak istiyorlar, ama umursayan yok. Nerde boş soru var herkes orada.

• 2ay

Haklı olabilirsin. İstersen beni takibe al. Eğer sormak istediğin bir konu olursa sorabilirsin. Cevap vereceğime de Emin olabilirsin. Bye.

• Derdin ne?

0|0
    0|0
  • Hhahah yok böyle isyan 😂 Valla sonuna kadar haklısın.

0|0
    0|0
  • Katılıyorum

0|0
    0|0
  • Bende onu fark ettigimden beri her soruyla dalga geçiyorum...

0|0
    0|0
    • 2ay

Onu yapmak yerine boş sorulara itibar etmeyin bence, belki gereksiz soru sormaktan usanırlar.

• 2ay

Hiç yoktan egleniyorum yani.

• Soruyu kicinda Paylaş ikisi bir arada çıkar

0|0
    0|0
  • Ne saçma bir soru kicim nasil nedir😃

0|0
    0|0
  • aynen öyle malesef

0|0
    0|0
  • Yok kardeşim veriyoruz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 11

• Maalesef bu sitede ahlaksiz sorular prim yapiyor. Hatta bu yuzden dikkat cekici baslik atiyorlar. Ben ciddi anlamda kac kere yardima ihtiyacimin oldugu soru sordum. Az kisi yorumladi. Herkesin işine geldigi gibi. Bu sitede sorunu olan insanlar var. Gerçekten yardim isteyenler var. Neden yardimci olunmuyor ki? Niye bu kadar duyarsiz insanlar?

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet. Ahlak ve kültür seviyesi düşük yüzlerce insan var. Ne bekliyorsunuz ki onlardan cevap mı yardım mı? 😏

• Evet burda cogunlukla boyle

0|0
    0|0
  • Öyle maalesef

0|0
    0|0
  • Farkındayım, elimden geldiğince cevaplamaya çalışıyorum

0|0
    0|0
  • Saçma bir trol yap gizliden 150 görüş hazır

0|0
    0|0
    • 2ay

Aynen öyle saniyede en az 20 cevap gelir.

• Sor bir duzgun soru ben sana cevap veririm

0|0
    0|0
  • Uzun sorular ilgi çekmiyor genelde

0|0
    0|0
  • Ben elimden geldiğince cevap veriyorum

0|0
    0|0
  • Kesinlikle çok haklısın

0|0
    0|0