Sizce eziliyor muyum?

2 aydir boks kursuna gidiyorum. Teknikleri gayet iyi ogreniyorum hem de kondisyon kazandim kilo veriyorum. Tek sorun hocam. Kilo vermemi istiyor. Hocamiz genc garip hareketleri ve sozleri var. Bana bugun, birdaha ekmek yedigini duyuyum kafani patlatirim dedi. Bide antremandaydik durduk yere ben calisirken geldi bacagima tekme atti. Dikkat ettim sadece bana yapmiyor bazilariyla da resmen guresiyor ama ben hoslanmiyorum boyle seylerden. Ben de hocam napiyorsunuz dedim o da ne oldu dedi. Olanlar bundan ibaret. Sizce ne yapmaliydim ben ezildim mi? Kursu birakayim mi?

Güncellemeler:
2ay Evet

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bazı insanlar başkalarının el şakası yapmasından hoşlanmaz hocanın bu konuda biraz daha özenli davranması gerektiği düşüncesindeyim ayrıca seninle bu şekilde konuşmasıda hoş olmamış bence belli ki seninde hoşuna gitmemiş ve morelini bozmuş gibi geldi bana eğer beğenmediysen başka bir kursa gidip yeni kişilerle orda çalışmalarına başlayabilirsin

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet tam olarak neler dusundugumu yorumlamissin :) 2 aydir alistim da eskiden boyle degildi sonradan boyle davranmaya basladi. Baska kursa gitmeyi dusunuyorum acikcasi boyle muamele gorunce kendimi kotu hissettim. Normal hayatta arkadaslarim bile bana oyle sakalae yapamaz onun yapmasi biraz uzdu beni sonucta boks hocasi adama ne yapabilirim ki orada hoca konumunda

• Benim hocam senin burnuna girerim diye dövüyor beni yani ezilmek değil de potansiyel gördüğü kişilere yaparlar genelde

0|0
    0|0
    • 2ay

Kendini mi ispatliyor yoksa egosunu mu tatmin ediyor anlayamadim bir turlu...

• 2ay

Hayır ego falan olmaz dövüş sporlarında seni hırslandırıyor

• teakwondoya gittim banada oyleydi geri vur geri vuruyo bacagmi kiriyodu hayshh herkese oyleler ya takma ben cok seviyodum :-D

0|0
    0|0
    • 2ay

Belki de ben cok takiyorum sanirim

• 2ay

hirslandiriyor bence ya da sabrini ölcuyor , egitimli insanlarin disarda tartismaya girmesi vurmasi vs yasak.. deniyordur :D

• 2ay

Canim cok dovusmek istiyor diyordu dersin basinda. Bazen cok iyi bazen de boyle seyler yapiyor dengesiz davraniyor. Derste bana dusunceli duruyorsun bir sey mi oldu dedi ben de yok dedim. Bana anlatabilirsin cekinme falan dedi bu mesela iyi davrandigi hali

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...