Aranızda arapça bilen var mı?

Bugün sınıftakilerle tanışmak için bir program düzenlendi, şansıma suriyeli olanlarla yanyana oturdum. iki üç kere bariz bir biçimde bana bakıp kendi aralarında bir şeyler konuştular. seviyorlar mı sövüyorlar mı belli değil, tekrarlanması halinde seslerini kaydetip bilen birilerine dinletmeyi düşünüyorum artik :D

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Metin çevirisi yapamam ama kelime çeviririm.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden cogu insan yanlarinda anlamadiklarii bir dilde konusulunca sovuldugunu dusunur? Hastaca.

0|0
    0|0
    • 2ay

Neden benim ülkemde benim yanımda benim dilimde konuşmuyorlar? Türkçe biliyor olmalarına rağmen bariz bir şekilde hakkımda farklı bir dilde konuşurlarsa elbette şüphelenirim

• 2ay

Yanlis anlama ama senin amelin bozuk.

• 2ay

Fikrime sunacak bir tezin olmadigi için konu karakterime geldigine gore tartışma bitmiştir

Erkekler Ne Diyor 5

• suriyelilerle yan yana oturma kesin çözüm

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama merak ettim bende dinleyebilir miyim 😊

1|0
    0|0
    • 2ay

Senin memleketindeler, ses kaydı yerine birgun gel canli canli dinle derim ben :D

• 2ay

Ben zamanında biraz tayca calismistim az çok konusabilirim, sen de bozuntuya vermeden kafa sallasan yeter :D

• 2ay

Hallederuk 😊

• Tecavüzcü dili bilmiyorum malesef. 👎

1|1
    1|1
  • Ne kadar zihniyetsizsiniz bee. Ne var yani gelip birşey sordu ne olmuş yani ya. La varya kızların yanına amerikalı bir yakışıklı gelse aranızı dönüp eğilirsiniz hadi geçir dersiniz. Erkeklerin yanına bir ruz kızı gelse kölesi olurlar aynı dil bilmedikleri halde. Allah Yarattığı müslüman bir insan gelir zorunuza heppiniz bu hesaplarınızı ödiceksiz. Böyle zihniyetsiz Irkçı olmayın.

0|0
    1|0
    • 2ay

Sen mal misin? Yazdiklarimi anlamadigin her cumlenden belli. Kiz veya erkek olduklarına dair herhangi bir şey belirtmedim, diş gorunusten cinsiyetten bagimsiz her halbukarda rahatsiz edici bu davranislari. Pis pis konuşmayi birakip okuduğunu anlamaya çalış önce

• Mk suriyelileri. Soyle onlara bu turkce konussunlar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...