Kılıçtaroğlu milli bir insan mı?

Kılıçtaroğlu milli bir insan mı? Her şeye muhalefet eden biri, kendi seçmeniinn bile evet böyle olmalı dediği şeye muhalefet eden biri milli olabilir mi veya bu ülkeye hizmet edebilir mi? Bence en gereksiz siyasetçilerden biri.

0|2
1|10

En İyi Kız Görüşü

• kendini geliştirmeli çok zayıf ne dediği konusunda tutarsız

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Milliyetçilik:Belirli bir toprak parçasının sınırları içerisinde aynı amacı güdümlemiş, aynı hayalleri olan, aynı dili konuşabilen insanları tek bir çatı altında refah seviyelerini en yüksek seviyede tutarak onları yaşatmak, barındırmak, yüceltmek, kutlamak, kutsallaştırmaktır. Ne Mutlu!!! (Türküm diyebilene). M. Kemal Atatürk'ün milliyetçiliği bunu gerektirir ve bahsi geçen şahsın bu kutsalın içerisine girmeye çabası görülmemiştir, sevmediğiniz Sayın RTE kardeşimiz bu uğurda ölümü bile göze almıştır, belirli muhalefet liderlerinin çoğu çözüm sürecine lanetle karşı çıkarken milliyetinizi lanetlemiş ve bu kutsalı hiçe saymışlardır, bunu gibi belirli çok örnekleri vardır fakat burada yazamayacağım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• Muhalefet partisinin görevi, Muhalefet etmektir.

0|0
    0|0
    • 2ay

yapıcı bir muhalefet olsa eyvallah ama nerede gereksiz şeyler var ona muhalefet. cumhurbaşkanını halk seçsin diye referandum yapıldı ona bile muhalefet etti adam ya. hani demokrasi hani milletin kendi kendini yönetmesi.

• 2ay

Cumhurbaşkanığı icra değil temsil makamıdır. Halkın kendi kendini yönetmesi işlevi 4 yılda bir yapılan Milletvekilliği seçimleri ile gerçekleşiyor zaten. Chp muhalefet yapmasında çok haklı bu konuda.

• 2ay

Kardeşim o zaman bir okulun müdürü bir ilin valisi emniyet müdür de temsil makamı olsun. olur mu böyle saçma şey her makamın bir görevi vardır. o görevi adam gibi yapmak önemlidir

• Kesinlikle öyle çok pasif ve chp iyice yoldan çıktı.

0|0
    0|0
    • 2ay

Anayasa'yı aç oku. Ben demiyorum o sözü. Anayasa böyle diyor. Sorumluluğu olmayan bir makamın icra yetkisi OLAMAZ:

Bu cevap soruyu soranadır.

• Bence değil. Bence siyasetçilerin hiçbiri milli değil. Atatürk olaydı iyidi.

0|0
    0|0
    • 2ay

ölenle ölünmez dostum biz şimdiye bakalım.

• Millidir.

0|0
    0|0
  • sol cenahı hiç sevemedim geçmişte de belli başlı kişiler böyleydiler ama Kılıçtaroğlu gibi birini onlar bile haketmiyor

0|0
    0|0
  • sana katılıyorum kardeşim !

0|0
    0|0
  • Milli olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Önce soruyu doğru düzgün sormayı öğren. Sonra gel.

0|0
    0|0
    • 2ay

Sen bence al bir 4. sınıf türkçe kitabı okuduğunu anlama çalış.

• milli insan ne mk

0|0
    0|0
    • 2ay

snn kelime dağarcığında olmayan bütün kelimeleri snn g*tüne sokarım. baya bir kelime eder g*tün almaz ama zorlarım merak etme.

Yükleniyor...